سئو و تکنیک های سئو جهت افزایش رنک

start11

عضو سایت
تازه وارد
سئو و تکنیک های سئو جهت افزایش رنک
در کل می توان گفت سئو و بهینه سازی سایت یک بحث بسیار پیچیده و مهم است که باید به طور مفصل تجزیه و تحلیل شود. اگر بخواهیم تعریفی کلی برای سئو داشته باشیم می توانیم بگوییم از سئو برای بهبود سایت در نتایج گوگل استفاده می کنیم.
اگر شما به تازگی وب سایتی ایجاد کرده اید و می خواهید سایت شما در صفحه سرچ گوگل رتبه خوبی داشته باشد و به دنبال راهکارهای جدید سئو هستید می توانید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید، چند روش را به شما معرفی می کنیم تا زمان و انرژی خود را روی آن متمرکز کنید و نتیجه خوبی بگیرید:

ایجاد وبلاگ و تولید محتوا
می توانید با ایجاد وبلاگ شروع کنید و هفته ای یک مطلب ارسال کنید و کم کم تعداد مطالب را به روزی یک مطلب افزایش دهید تا نتایج خوبی ببینید. برای تولید محتوا در وبلاگ ها می توانید از ذهن خلاق خود استفاده کنید و اگر در محتوا نویسی ضعیف هستید می توانید از دوستانتان کمک بگیرید. در کل می توان گفت زمان زیادی خواهد برد تا مهارت های نوشتاری خود را افزایش دهید، اهداف خود را در آن پیدا کنید و خوانندگان وبلاگتان افزایش یابند پس انتظار نداشته باشید زود به نتیجه دلخواهتان برسید.

فعالیت در شبکه های اجتماعی
بهتر است در همان ماه های اول حیات وب سایتتان شروع به فعالیت در شبکه های مجازی کنید و با کاربران ارتباط برقرار کنید و در مورد سلایق کاربران خوب تحقیق کنید که چه مطالبی را بیشتر دوست دارند و زمان خود را بیشتر صرف چه سایت هایی می کنند.
البته می توان گفت فقط حضور در شبکه های اجتماعی کافی نیست و باید برای بازاریابی شبکه های اجتماعی زمان زیادی صرف شود. بنابراین بهتر است چشم بسته وارد این راه نشوید و قبل از آن خوب تحقیق کنید تا مرتکب اشتباهی نشوید.

استفاده از url های کوتاه
انتخاب url های مرتبط با سایت یکی از نکاتی است که بسیار در سئو تاثیرگذار می باشد اما در کل می توان گفت استفاده از url های کوتاه باعث ارتقاء بیشتر سایت می باشد.

دریافت لینک از سایت های معتبر و مرتبط با سایت شما
دریافت لینک از سایت های دیگر یکی از مواردی است که در بهبود سایت تاثیر زیادی دارد و باید توجه زیادی به آن شود. مطالعات نشان می دهند که دریافت لینک بسیار مهم تراز چیزی است که فکر می کنیم و باید محتوای سایت از کیفیت خوبی برخوردار باشد تا دریافت لینک تاثیرگذار باشد. همچنین باید به این نکته توجه داشت که اگر دریافت لینک به صورت تبلیغات متنی باشد از دید گوگل اسپم محسوب می شود.


این مطلب توسط شرکت طراحی سایت کاپ ارائه شده است و با رعایت نکات ذکر شده می توانید سایت خود را بهبود بخشید و از رتبه خوبی در گوگل برخوردار باشید.شرکتطراحی سایت کاپ
 
بالا