زیباسازی دیوار و سقف

mona25

عضو سایت
تازه وارد
زیباسازی دیوار و سقف

گچبری یکی از هنرهای زیبایی است که در معماری و دکوراسیون داخلی به کار گرفته می شود. گچ به دلیل دارا بودن خاصیت چسبندگی و شکل پذیری، بهترین مصالح در زیباسازی دیوار و سقف می باشد.هنرمندان گچکار، نقش برجسته هایی را با ایجاد حجم و کنده کاری روی گچ به وجود می آورند که به گچبری معروف است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس دکوراسیون داخلی ما تماس حاصل فرمایید.

گچبری
 

susan

کاربر تازه وارد
تازه وارد
برای بازسازی ساختمان می توان از تجهیزات متفاوت و متنوعی استفاده کرد ولی از آن جایی که معمول زیبایی یکی از فاکتور های اساسی است انتخاب کمی سخت می شود. در کنار زیبایی سرعت نیز بسیار مهم است و این که کار بازسازی زیاد بهم ریختگی نداشته باشد در این حالت محصولات کناف ایران و به کارگیری سقف کناف و دیوار کناف یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود.
از مهم ترین مواردی که در اجرای سقف کناف یا دیوار کناف به آن توجه نمود این است که باید توسط افراد مجرب در این حوزه پیاده سازی شوند.

ویژگی های یک سقف کاذب کناف در مقایسه با سایر روش ها که در هنگام ساخت یا بازسازی ساختمان باید مورد توجه قرار گیرد:

در زمان کار بازسازی ساختمان محیط زیاد شلوغ نمی شود و از این نظر بسیار مناسب است

از گچبری های متداول بسیار سبک تر است و از آن جایی که سرعت اجرا بالاست، هزینه ها کاهش می یابد.

اگر نیاز به رنگ کردن و یا کاغذ دیواری باشد بعد از نصب کناف بدون نیاز به صبر کردن می توان ادامه کار را انجام داد.

سقف کناف از عبور صدا و حرارت به سایر طبقات جلوگیری می کند.

هزینه های مصرف انرژی کاهش پیدا می کند.

از مهم ترین ویژگی های آن می توان به این مورد اشاره کرد که هر نوع مدلی را می توان با آن پیاده سازی نمود و بسیار زیباست.
مدل کناف سقف پذیرایی یکی از پرکاربرد ترین مدل ها در بازسازی ساختمان است. اما سقف کناف در هر قسمت از ساختمان های اداری، تجاری، آموزشی و منازل قابل پیاده سازی است و بستگی به این دارد که با چه هدفی و از چه مدل از سقف کناف استفاده شود. برای این منظور در منزل مسکونی شما می توانید در آشپزخانه ، اتاق خواب ها و پذیرایی از سقف کاذب کناف با مدل های دلخواه و جذاب استفاده کید.


استفاده از محصولات کناف ایران به زیبایی هر چه بیشتر در کنار آرامش افراد کمک می کند و از آن جایی که این تجهیزات بسیار سبک هستند از خطرات جانی در هنگام زلزله نیز جلوگیری می کنند. بنابراین امنیت و آرامش را در کنار هم خواهیم داشت. عکسهای کناف ایران بسیار متنوع و زیبا هستند و بسته به نوع سلیقه می توان هر مدلی از سقف یا دیوار کناف را در ساخت یا بازسازی استفاده نمود.


دیوار کناف نیز علاوه بر مزایای فوق، مزایا و معایب خاصی دارد که موجب می شود تا استفاده از این نوع از تجهیزات را مورد توجه قرار دهد برای مثال:

دسترسی سریع و آسان به تاسیسات ساختمانی : از آن جایی که از ملات های ساختمانی و یا پیچ و غیره در هنگام نصب استفاده نمی شود، این امکان فراهم می شود تا این تجهیزات دسترسی داشت و در کنار این مورد، در محل های مشخصی که از قبل در نظر گرفته شده است دریچه هایی برای بازدید تعبیه شده است.

کاهش هزینه به دلیل وزن کم: به دلیل عدم استفاده از سیستم های متداولی مانند تری دی پنل ها، این نوع ساختار، بار کمتری داشته و علاوه بر هزینه و صرفه جویی در آن، اسکلت نهایی ساختمان کاملا سبک تر خواهد بود.

 
بالا