زونکن چه کمکی به شما می کند؟

هانیه

کاربر تازه وارد
تازه وارد
زونکن چه کمکی به شما می کند؟ قطعا شما هم از اهمیت اسناد و مدارکی که در خانه یا محل کار خود دارید اطلاع دارید اما روشی برای نگهداری از این اسناد و مدارک ندارید. اگر روش های زیادی را امتحان کرده اید اما نتیجه ای از آن ها نگرفته اید می توانید از زونکن کمک بگیرید.
البته اگر جز دسته ای هستید که هیچ روشی را هنوز انتخاب نکرده اید بهتر است بگوییم که نیازی هم نیست امتحان کنید چرا که آخر سر بهترین روش یعنی خرید زونکن را انتخاب می کنید. زونکن در کنار این که دسته بندی اسناد و مدارک مهم شما را انجام می دهد می تواند گزینه ی مناسبی برای محافظت از مدارک شما هم باشد.
زونکن زمانی می تواند برای شما مفید عمل کند که بتوانید باکیفیت ترین آن را برای خود خریداری کنید. هر چقدر کیفیت زونکن خریداری شده توسط شما بیشتر باشد زونکن می تواند مدت زمان بیشتری از اسناد و مدارک شما محافظت کند. در انتخاب شرکتی که می خواهید زونکن را از آن ها خرید کنید دقت کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید. برای این که بدانید هم زونکن به شما چه کمک می کند؟ با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.

زونکن چه کمکی به شما می کند؟ - زونکن تک تحریر


انتخاب پوشه یا خرید زونکن

یکی از دلایلی که افراد در زمان انتخاب زونکن با مشکل مواجه می شوند این است که پای پوشه های نام آشنا به میان باز می شود. عموما در گذشته افراد برای دسته بندی کردن اسناد و مدارک خود از پوشه استفاده می کردند اما معایب استفاده از پوشه چیست؟
یکی از معایب پوشه ها این است که گنجایش کمی دارند و تعداد کمی برگه را در خود جای می دهند دقیقا برعکس زونکن اداری! زونکن ها می توانند به راحتی تا 500 حتی 600 برگه را در خود جای دهند. مشکل دیگر پوشه این است که کیفیت مناسبی ندارد و خیلی زود از بین می رود.
این در صورتی است که شما با خرید زونکن لبه دار سال ها می توانید به ایجاد هر گونه مشکلی از زونکن خود استفاده کنید. اگر تعداد اسناد و مدارک شما زیاد می باشد باید تعداد زیادی پوشه بخرید که جمع کردن تعداد بالایی پوشه هم زمان بر است و هم مشکل!
اما با توجه به گنجایش زونکن شما نیازی نیست تعداد زیادی زونکن را برای خود خریداری کنید. کافیست تا یک زونکن خریداری کنید و جای تعداد زیادی پوشه را بگیرید. با خواندن این بخش شما دیگر در زمان انتخاب زونکن به مشکلی برنخواهید خورد.

ادامه مطلب
 
بالا