روش های برتر طراحی سایت

sitecode

عضو سایت
تازه وارد
روش های برتر طراحی سایت
روش های برتر طراحی سایت
روش های برتر طراحی سایت : اگر کمی در حوزه طراحی وب سایت به تحقیق و جستجو پرداخته باشید قطعا متوجه گرایش های موجود در این حوزه شده اید . در مقاله امروز قصد داریم شما کاربران عزیز را با چند مورد از این گرایش ها یا روش های طراحی وب سایت آشنا نماییم لذا تا انتهای این مبحث ما را دنبال کنید .

طراحی وب سایت به روش Responsive :در مقالات گذشته به طور مفصل به تحلیل و بررسی این روش طراحی سایت پرداخته شده است اما اگر بخواهیم به صورت مختصر توضیحی از آن را برای شما عزیزان داشته باشیم باید بگوییم این روش برای وب سایت هایی مناسب می باشد که می خواهند در صفحات نمایش با انواع اندازه ها به درستی مشاهده شوند . با گذشت زمان این نوع از طراحی وب سایت ها بیشتر و بیشتر مورد توجه کاربران و طراحان وب سایت قرار گرفته است .

طراحی وب سایت به روش تخت :با روی کار آمدن برخی موارد نظیر ویندوز 8 طراحی سایت به سبک تخت مخاطبین و علاقه مندان بسیاری را پیدا کرد . این علاقه مندی به جایی رسید که بسیاری از کارفرما ها خواهان طراحی سایت به این سبک شدند . در واقع در این نوع از طراحی وب سایت به طراحی تمیز و دوری از تصاویر و منو های سه بعدی که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفتند و نهایتا به خلق صفحات وب پاک تر و چشم گیر تر می پردازد .

طراحی سایت به روش پیمایشی :اگر می خواهید کاربران وب سایت تان را از دست ندهید از تغییر مسیر های خسته کننده و غیر ضروری در وب سایت تان جلوگیری نمایید و راهبری آسانی داشته باشید . این نوع از طراحی برای کاربران بسیار خلاقانه و سرگرم کننده می باشد . کلیه صفحات مورد نیاز یک سایت اینترنتی در یک صفحه و در لایه های زیر هم ایجاد شده است و مخاطب می تواند با پیمایش صفحات به تمامی محتوا موجود در سایت دست پیدا نماید .


فواید طراحی وب سایت شخصی
فواید طراحی وب سایت شخصی
فواید طراحی وب سایت شخصی : یک طراحی سایت پرسنلی یا شخصی به وب سایت هایی اتلاق می شود که مطالب موجود در آن ها شامل خصوصیات یک کسب و کار یا یک شخص باشد . هدف از راه اندازی این دسته از وب سایت ها معمولا برای ارائه اطلاعات یا سرگرمی می باشد . البته ناگفته نماند یکی از مهم ترین علل ساخت و طراحی سایت شخصی انتقال و به اشتراک گذاری تجربیات شخص صاحب وب سایت به علاقه مندان و بازدیدکنندگان وب سایت می باشد .

اگر بخواهیم از دیدگاه تکنیکی به این دسته از وب سایت ها نگاهی داشته باشیم باید بگوییم به طور معمول بخش فهرست بندی وب سایت ها به صورت پراکنده و جذاب برای مخاطبین می باشد ، هم چنین فهرست مربوط به محتوای درونی طراحی سایت هم چون اسالت ، رزومه ، بلاگ های خصوصی ، مجلات مجازی ، انواع کلیپ های صوتی ، تصویری و مواردی از این قبیل اشاره نمود . شمار بالایی از طراحی سایت های شخصی تنها از اطلاعاتی برخوردار می باشند که مورد علاقه شخص صاحب وب سایت می باشد اما برخی دیگر از این وب سایت ها از موضوعات مهم تر و با ارزش تری برخوردار می باشند .


طراحی وب سایت و عوامل ایجاد انگیزه :


زمانی که تکنولوژی های کد نویسی همانند HTML کاربرد چندانی نداشتند ایجاد یک حساب شخصی در رسانه های اجتماعی روشی آسان تر و به مراتب سریع تر برای ساخت یک صفحه شخصی به حساب می آمدند . از وب سایت های شخصی می توان برای معرفی یک شخص استفاده نمود ، تا کاربران و علاقه مندان بتوانند به سرعت به اطلاعات مورد نظر خود درباره وی دسترسی پیدا نمایند . وب سایت های شخصی می توانند چگونه دیده شدن شخص و این که یک شخص دوست دارد در دنیای آنلاین به چه صورت ظاهر شود را کنترل می نمایند . علاوه بر موارد ذکر شده در وب سایت های شخصی مقدار انتقال اطلاعات و آزادی اطلاعات در مقایسه با رسانه های اجتماعی بسیار بیشتر می باشد و می توان چندین پروفایل شخصی در شبکه های اجتماعی را در وب سایت به همدیگر متصل کرد .
 
بالا