انجمن برنامه نویس

آموزش : راه اندازی کسب و کار اینترنتی با وردپرس

شروع موضوع توسط tarahimodern ‏4/10/18 در انجمن مدیریت محتوا ها (cms)

گنجینه های
برنامه نویسی
فیلم های آموزشی
زبان های برنامه نویسی
فیلم های آموزشی
پروژه محور C#
فیلم های آموزشی
برنامه نویسی اندروید
فیلم های آموزشی
طراحی سایت
فیلم های آموزشی
برنامه نویسی پایه
گنجینه برنامه نویسی C# آموزش برنامه نویسی C سیستم مدیریت بانک آموزش اندروید - مقدماتی آموزش زبان HTML اصول و مبانی برنامه نویسی
گنجینه آموزش ASP .Net آموزش برنامه نویسی C++‎ پیاده سازی مدیریت آتلیه آموزش اندروید - تکمیلی آموزش زبان CSS آموزش الگوریتم و فلوچارت
گنجینه برنامه نویسی PHP آموزش برنامه نویسی C# پیاده سازی سیستم هتلداری آموزش اندروید - پیشرفته آموزش زبان Java Script آموزش تبدیل فلوچارت به کد
گنجینه آموزش طراحی وب آموزش برنامه نویسی جاوا شبیه سازی دستگاه عابربانک آموزش ساخت لیست ایمیل آموزش زبان jQury برنامه نویسی اسمال بیسیک
گنجینه برنامه نویسی متلب آموزش برنامه نویسی PHP پیاده سازی مدیریت آموزشگاه آموزش ساخت گالری تصاویر آموزش زبان XML آموزش برنامه نویسی اسمبلی
گنجینه برنامه نویسی اندروید آموزش برنامه نویسی پایتون پیاده سازی سیستم صدور بلیت آموزش کنترل ربات با اندروید آموزش طراحی Responsive طراحی سایت ویژه کودکان
گنجینه برنامه نویسی VB .Net آموزش برنامه نویسی اندروید پیاده سازی سیستم نوبت دهی آموزش ارتباط با دیتابیس سرور ساخت سایت خبری کدنویسی سریع با Emmet
گنجینه زبان های برنامه نویسی آموزش برنامه نویسی زبان R سیستم حسابداری و انبارداری زبان بیسیک فور اندروید (B4A) ساخت سایت فروشگاه آموزش کار با پایگاه داده
  1. tarahimodern
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    5
    آموزش کسب و کار اینترنتی همواره بهترین گزینه برای میلیونر شدن است، زیرا شما می توانید با حداقل امکانات ممکن به درآمد های بسیار بسیار عظیمی دسترسی پیدا کنید،با دوره جامع کسب درآمد اینترنتی شما، هر چه که باشد، قابلیت این را دارد که با بازاریابی اینترنتی آن را گسترش دهید.

شما باید طراحی وب سایت خود را به افرادی کاردان بسپارید تا آن ها بتوانند در یک بازه زمانی کوتاه، سایت شما را به درآمدهای میلیونی برسانند، ما به شما این اطمینان را می دهیم، که اگر با وب سایت طراحی مدرن همراه باشید، می توانید به را حتی کسب و کار خود را گسترش دهید و درآمد های میلیونی کسب کنید، کسب و کار شما هرچه که باشد، این قابلیت را دارد که به یک کسب و کار بزرگ تبدیل شود.

اما بازاریابی اینترنتی یک وب سایت با یک کسب و کار سنتی ، خیلی متفاوت است، شما برای وب سایت خودتان می توانید بدون هزینه، به درآمد های عظیمی دسترسی پیدا کنید!

برای انجام این کار، تنها کافیست که با انواع مدل های کسب و کار اینترنتی در ایران آشنا باشید و بعد از ایده یابی به سراغ آموزش سئو بروید، بعد از آموزش دیدن در حوزه ی سئو، شما می توانید کسب و کار اینترنتی خود را در بدون هزینه های هنگفت، به درآمد های چند ده میلیونی برسانید.

همانطور که مشاهده کردید، داشتن یک وب سایت، هیچ احتیاجی به سپرمایه اولیه ندارد، بلکه تنها احتیاج به پافشاری و سماجت شما دارد. اگر در راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود، مصمم باشید، می توانید در یک بازه ی زمانی کوتاه، به درآمد های بسیار عظیمی دسترسی پیدا کنید.

طراحی مدرن

آموزش بازاریابی اینترنتی
    سئو ویدئو

2. اشکان 1370
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    5
    به عقیده من همه ی کسب و کار ها باید به صورت انلاین و اینترنتی باشه تا باعث بشه در وقت صرفه جویی کنیم و هر شخصی در منزل هر اموزشی رو به صورت انلاین و بدون اتلاف وقت در دسترس داشته باشد و از مزایای اموزش و حتی خرید انلاین سود ببرد
    به عقیده من بعد از سالها از اینکه اینترنت و کسب و کار انلاین می گذرد اما هنوز بین مردم ما این شکل کسب و کار هنوز جا نیوفتاده و خیلی از مردم اعتقاد دارند خیلی از حوضه ها باید هنوز هم به شکلی سنتی باشد مثلا من خودم اموزش گیتار برقی را بصورت انلاین اموزش میدهم ولی خیلی از همکاران از من ایراد میگرفتن که نباید اموزش به این شکل باشد در صورتیکه در خیلی از نقاط دنیا اساتیدی مثل تام هس و ... به صورت کاملا انلاین کار میکنند و الان ما از این متوجه میشویم که اموزش گیتار الکتریک میتونه به صورت انلاین باشه