راهنمای لباسشویی دوو

ava96

عضو سایت
تازه وارد
به این دلیل که لباسشویی های مختلف از سیستم های مختلفی استفاده میکنند، به همین دلیل زمانی که لباسشویی را تعویض میکنید، لازم است با اصطالاحات همچنین نحوه کار آن آشنا شوید، در این نوشته از تکسان سرویس دفترچه راهنمای لباسشویی دوو را آورده ایم، تا آموزش کار با لباسشویی دوو را بیاموزید.
با خواندن این مقاله میتوانید زمان هایی که در یک بخش دچار مشکل شدید، با مراجعه به آن بتوانید مشکل به وجود آمده را برطرف نمایید. در صورتی که در استفاده از لباسشویی تان با مشکلی مواجه شده اید با نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو تماس بگیرید تا با ارائه مشاوره تلفنی یا حضور در محل شما اقدام به تعمیر لباسشویی تان نمایند.
نکات ایمنی در استفاده از لباسشویی دوو
  1. ماشین های لباسشویی را در معرض نور و حرارت مستقیم خورشید قرار ندهید.
  2. از سیم و شلنگ های بلند برای اتصال لباسشویی استفاده نکنید.
  3. در صورتی که روی بدنه لباسشویی برق احساس کردید، سریعا دستگاه را از برق جدا کنید و با نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو تماس بگیرید.
  4. در صورتیکه دانش لازم برای تعمیر لباسشویی را ندارید، با مرکز مجاز تعمیر لباسشویی دوو در تهران تماس بگیریدو و خودتان به هیچ وجه اقدام به تعمیر دستگاه نکنید.
  5. لباسشویی دوو را به طور همزمان با چند دستگاه دیگر به برق متصل نکنید.
  6. بیش از ظرفیت لباسشویی دوو در آن لباس نیاندازید، در صورتی که در هر دوره شست و شو لباس های زیادی را میشویید، لباسشویی با ظرفیت بیشتری را خریداری نمایید.
 
بالا