راهنمای خرید مبل چسترفیلد

monikarahimi

کاربر تازه وارد
تازه وارد
فروشگاه های مبل چسترفیلد زیادی وجود دارد و درست قبل از اینکه دکمه کلیک برای خرید را بزنید ، ما قصد داریم زندگی شما را با سهولت راهنمایی برای اطمینان از اینکه واقعاً یک چسترفیلد واقعی ساخته اید که با صنایع دستی ساخته شده است ، کمی راحت تر کنیم. بهترین قاب ها ، فنرها ، پارچه های روکش دار ، روکش و جلوبندی های صنعتگری که هیچ خطایی برای آنها باقی نمی گذارد. moblosandali.com یکی از فروشگاه های آنلاین می باشد که می تونید مبل چسترفیلد رو سفارش دهید.

فریم

قاب همان چیزی است که باعث می شود مبل ساختار داشته باشد. ابعاد ، محاسبات دقیق و دقیق هستند و این تنها درصورتی حاصل می شود که کاملاً دست ساز باشد مانند نحوه کار صنعتگر ما. چوب خشک کاج اروپایی و کاج خشک که در کارخانه ما در بنگلور استفاده می شود از کیفیت بالایی برخوردار است. به همین ترتیب ، ترک خوردن ، خم شدن ، تاب خوردن که ساییدگی و پارگی طبیعی روی مبل ها است تقریباً در قطعات ما وجود ندارد. این چارچوب ها توسط نازک کاری های معمولی متصل نمی شوند بلکه توسط معتبر Morten و Tenon Joinery که یکی از محکم ترین اتصالات در تجارت مبلمان است ، به هم متصل نمی شوند.
تعلیق و تار و پود


یک مبل چسترفیلد اصلی علاوه بر ظاهر خوب ، دارای علامت تجاری متمایز دیگری نیز است و آن تعلیق و روبان است. این مهم در تعیین راحتی و آخرین مورد برای تضمین مادام العمر مهم است. انواع سیستم های تعلیق با کیفیت عبارتند از ، واحدهای فنر پیچ خورده ، فنرهای فولادی سینوسی و نوار کشسان سنگین.
لایه گذاریبالشتک در مبل های تقلیدی چسترفیلد دوام نخواهد آورد. با گذشت زمان ، توانایی خود را در حفظ فرم و شکل از دست خواهد داد. یک مبل چسترفیلد اصلی دارای لایه هایی بر روی لایه هایی از بهترین مواد است که همه با دقت توسط صنعتگران ماهر جمع شده اند. پارچه های جوت ، حصیر دانه های حلقوی ، نمد و تراکم های مختلف کف پلی اورتان با مقاومت بالا ، عناصر رایج در مبل های چسترفیلد دست ساز واقعی هستند.

اثاثه یا لوازم داخلی


جذابیت بصری مبل چسترفیلد با بهترین چرم و پارچه های موجود افزایش یافته است. فروشگاه مبلمان بهترین مخفیگاه ها را از اروپا تهیه می کند و با کارخانه برنزه سازی خود ، تولید با کیفیت برتر چیزی کم نخواهد داشت. صنعتگران ماهر می توانند چرم را با دست بچرخانند و با دقت تمام آن را در سطح بالشتک پخش کنند و از هر گوشه و شکاف تا حداقل میلی متر مراقبت کنند. پنهان کامل استفاده می شود نه پنهان کردن پنهان تقلید. یک فروشگاه آنلاین چسترفیلد اصل نه تنها انواع مختلفی از چرم را برای مشتریان متبحر خود ارائه می دهد بلکه شرح چرم را نیز شامل دستورالعمل های مراقبت ارائه می دهد. از مبل و صندلی می تونید بهترین مبل های چسترفیلد رو خریداری کنید.

جزئیاتهنگامی که در یک فروشگاه مبل آنلاین Chesterfield مشغول گشت و گذار هستید ، جذابیت بصری Chesterfield قطعاً توجه شما را به این قطعه جلب می کند. اما ، در مورد یک مبل چستر فیلد اصل ، شما همچنین باید بسیار دقیق به جزئیات توجه کنید. ناخن های ناخن و دکمه های عمیق ظاهر متمایز مبل راحتی چسترفیلد را نشان می دهد. آنچه باید به دنبال آن باشید قرارگیری هر دکمه ، دقت قرارگیری آن است. نخ های شل آویزان نیست. هر ناخن بدون گل میخ در جای خود جمع می شود. گل میخ ها باید با دست به داخل قاب بچسبند و مانند برچسب گلدانی نشوند زیرا به زودی از بین می رود.

تضمین کیفیت Chester’s + مجموعه چرم
در Chester’s ما به هنر یک مبل واقعی چستر فیلد تسلط داریم. صنعتگران ماهر ما که در اروپا آموزش دیده اند با استفاده از بهترین چرم و پارچه های مجلل موجود ، مبل را به یک چسترفیلد دست ساز باشکوه تبدیل می کنند تا یک عمر طول بکشد. ما بیش از 30 سال تجربه داریم و با کارخانه برنزه سازی خود در بنگلور ، مشتریان ما برای انتخاب بیش از طیف وسیعی از پوست های چرمی که ارائه می دهیم ، خراب می شوند. دستان دباغ ما پوست را رنگ می کنند و به همین ترتیب ، هر مشتری صاحب چستر فیلد منحصر به فرد است. هیچوقت هر دو شبیه هم نخواهند شد. ما از تکنیک های مربوط به قرن 17 استفاده می کنیم. هرچه دنبال آن هستید ، آنیلین اصلی ، دست رنگ آمیزی Chester ، یا یک روغن نیمه دانه آسیاب شده ، روغن کامل دانه ، یک Nappa خوب یا یک چرم دانه طبیعی که ما آن را پوشانده ایم ، بالا می کشد. تولیدی مبل و صندلی به شما کیفیت مبلمان رو تضمین می کنید و با خیال راحت می تونید چندین سال از آن استفاده کنید.
 
بالا