دوره های اموزشی سایت Udemy.com باکمترین هزینه/فروش دوره ها با 30%تخفیف زمستانه وکریسمس

shahin1991

کاربر تازه وارد
تازه وارد
30%تخفیف زمستانه وکریسمس -سایت Udemy.com شامل بیش از 20 هزار ویدئوی آموزشی در دسته بندی های مختلف (آی تی، عکاسی، برنامه نویسی، تجارت و مباحث اقتصادی، برندینگ و...) هست که هر روز هم تعداد زیادی به این آموزش ها اضافه میشه.

برای دسترسی به این کلاس ها باید مبالغی که اساتید دوره های آموزشی از 1 دلار تا حتی 1000 دلار در نظر می گیرند رو پرداخت کنید. بعضی از فیلم ها هم به صورت رایگان در دسترس می باشند و اکثر فیلم ها نیز به زبان انگلیسی هستند.

برای خیلی ها پرداخت این مبالغ با توجه به تحریم های موجود امکان پذیر نیست در صورتی که دانشجو های رشته هایی نظیر مکانیک، کامپیوتر، اقتصاد... نیازمند آموزش های به روز و قوی در رشته های دانشگاهی خود هستند و کاربران به دنبال فیلم های مرجع و کاملی در خصوص پیشرفت دانش علمی خود می باشند.

برای مثال:
برنامه جامع آموزشی تسلط بر فارکس 595 دلار
کسب درآمد حرفه ای از لایک و تبلیغات در فیس بوک 300 دلار
چگونه از اینترنت درآمد کسب کنیم 15 دلار
دوره کامل آموزش اندروید 169 دلار
چگونه با جوملا یک فروشگاه راه اندازی کنیم 79 دلار
سئو برای تجارت های اینترنتی 19 دلار
5 تکنیک ساده NLP برای غلبه بر اضطراب 29 دلار

اما ما کانالی شدیم برای تمام کاربران ایرانی برای در دسترس گذاشتن این دوره ها با هزینه های مناسب. شما با هزینه ی بسیار کمی می توانید دوره ها را در اختیار داشته باشید. تعرفه ها به صورت زیر می باشند:

1 - دوره های 10 دلار به پایین، همان قیمت به تومان (برای مثال 10 دلار = 10 هزار تومان)
2 - دوره های 11 تا 50 دلار، همان قیمت به تومان با 20 درصد تخفیف (برای مثال 50 دلار = 40 هزار تومان)
3 - دوره های 51 دلار تا 200 دلار، همان قیمت به تومان با 40 درصد تخفیف (برای مثال 100 دلار = 60 هزار تومان)
4 - دوره های بالای 200 دلار = 100 هزار تومان

تنها کافی است در بین دوره های موجود در این سایت(Udemy.com )، آموزش مورد علاقه خودتون رو انتخاب کنید-ودوره مورد نظررا درسایت bit.ly/ebrahimiسفارش دهید واز پشتیبانیه انلاین سایت bit.ly/ebrahimi نیز بهره ببرید*در صورت عدم وجود دوره مورد نظر لینکه دوره را در bit.ly/ebrahimi به ما ارسال کنید تامادر اسرع وقت اونرو تهیه کنیم.باتشکر
 
بالا