درب سکشنال

eidur220

کاربر تازه وارد
تازه وارد
درب سکشنال به صورت عمودی به سمت بالا باز می شوند و برای صرفه جویی در فضا ، زیر سقف معلق می شوند. با توجه به این ساخت و ساز آنها حداکثر فضای داخل و جلوی گاراژ را فراهم می کنند. درب های زیرسقفی سکشنال بخش می تواند در هر درب درب گاراژ تعبیه شود و حداکثر 14 سانتیمتر درب اتوماتیک عرض معابر بیشتری نسبت به درهای روبرو داشته باشد. مهر و موم های انعطاف پذیر و مقاوم در برابر آب و هوا در هر چهار طرف درب های مقطع اطمینان حاصل می کند که به درستی مهر و موم شده اند.

درب های زیرسقفی بهترین درب برای مکان های مسکونی و تجاری مهندسی در بازار است و عایق حرارتی عالی با پوست تک و گزینه های عایق بندی شده را در اختیار شما قرار می دهد. درب های سکشنال صنعتی ایده آل برای گاراژها و سیستم ضد سقوط (anti drop) کارگاههای انتگرال که عایق حرارتی می تواند بسیار مهم باشد. طیف کلاسیک درب های گاراژ مقطع ما فقط برای یک مزیت قیمت رقابتی پوست بند است.

درب های گاراژ سکشنال به عنوان یکی از محبوب ترین انتخاب درب در ایران به سرعت در حال رشد هستند. قدرت ، ایمنی و امنیت آنها تنها برخی از فواید بسیاری است که این محبوبیت را توجیه می کند. به دلیل ساخت آنها ، از ارتفاع استاندارد بازشو در درب سکشنال حداقل ۲٫۲۰ متر الی ۲٫۷۰ متر می باشد و خارج از این ابعاد درب صنعتی محسوب می شود قسمتهای جداگانه ای ساخته شده اند كه به صورت عمودی باز می شوند ، به عنوان درب های بخش شناخته می شوند. این بدان معناست که دربهای گاراژ مقطعی تقریباً در هر دهانه شکل (گرد ، قوسی و…) قابل نصب است.

درب گاراژ مقطعی بیش از یک تابلو از بخش های جداگانه ساخته شده است. آنها به صورت عمودی و بدون از بین رفتن فضای جاده در جلوی گاراژ بالا می روند ، و فضای باز کامل را از طریق عرض پنل طرح چوب فراهم می کنند و فضای بیشتری را برای وسایل نقلیه گسترده تر مانند فراهم می کنند.

درهای گاراژ مقطعی گارادور دارای مهر و موم های محکم لاستیک در همه طرف درب هستند تا در نگه داشتن عناصر در خارج از خانه کمک کنند. این درب ها با وجود انواع مختلفی از سطح ، سبک و طرح های مختلف ، از جمله تغییرات روبان استاندارد روز اروپا و امریکا (موتور کشنده زیرسقفی و تخته ، انتخاب مورد نظر خریدار هستند.

هر درب گاراژ به منظور ایجاد امکاناتی نامحدود در درب های اتوماتیک صنعتی طرح های سفارشی ، ابعاد و پایان ساخته شده مکانیزم خاص درب سکشنال ساخته شده است. درب های گاراژ مقطعی را می توان به عرض 8 متر ساخت.

درب های مقطعی از محبوب ترین نوع درب های گاراژ موجود در بازار است. آنها به یک گزینه به طور فزاینده ای محبوب برای مشتریان تبدیل شدند که ترکیبی از اقتصاد ، دوام و نگاه موتور MARANTEC آلمان خوب را فراهم می کنند. پانل های ساندویچ فوم با ضخامت 40 میلی متر ، عایق صوتی و حرارتی کامل را تضمین می کند.

درهای گاراژ بخش به صورت عمودی باز و بسته می شوند ، به این معنی که می توان از درب سکشنال یا درب زیرسقفی مناسب برای پارکینگ هایی با تردد بسیار بالا می باشند فضای اطراف باز استفاده کرد. این امر برای گاراژها یا راههای کوتاه تر مناسب است ، به وسیله آنکه وسایل نقلیه بتوانند در مقابل درب پارک شوند بدون اینکه درب سکشنال توسط فنرهای بالانس بسیار قوی، فشار اضافی را کم می کند و وزن اصلی پانل های درب سکشنال را به تعادل می رساند به فضای بیرون بیایند. پانل های درب به سمت بالا از قسمت باز منحنی می شوند و سپس به داخل صندلی گاراژ باز می گردند. در صورت نصب و تنظیم دقیق ، برخلاف سایر درب های گاراژ ، یک قطعه قطعه می تواند ارتفاع و عرض کاملاً درایو در کنار انتخاب یک سیستم اتوماسیون خوب و استاندارد روز اروپا و امریکا(موتور کشنده)، می توان در تردد بسیار بالا از موتور کشنده برای درب سکشنال استفاده کرد را ارائه دهد. این یک راه حل ایده آل برای گاراژهایی است که به دسترسی وسیع به وسیله نقلیه نیاز دارند و یا دارای ابعاد دسترسی محدود هستند.

درب اتوماتیک جک پارکینگی درب اتوماتیک پارکینگ راهبند کرکره اتوماتیک
 
بالا