خرید تتر از صرافی ارز دیجیتال کیف پول من

poxat66909

کاربر تازه وارد
تازه وارد
خرید تتر از صرافی ارز دیجیتال کیف پول من
تترا ارزی است که ابتدا با نام Realcoin در سال 2014 عرضه شد و سپس در نوامبر همان سال توسط ifinex تغییر نام داد. یکی از مهم ترین ویژگی های تترا این است که یک ارز دیجیتال با ثبات است و از نوسانات بازار ارز دیجیتال محافظت می شود.
این ارز به عنوان ابزاری برای کنترل نوسانات قیمت در معاملات ارزهای دیجیتال استفاده می شود. این ارز بلاک چین، جدا از داشتن ویژگی های ارزهای دیجیتال، نوسان قیمت ارز را تجربه نمی کند و قیمت ثابتی دارد. در زیر به بررسی این ارز محبوب می پردازیم و نکات مهمی را برای خرید آن به شما ارائه می دهیم.

خرید و فروش تترا
ارز دیجیتال تترا یکی از ارزهای دیجیتال با ثبات و با ارزش است. ارزهای دیجیتال به طور مداوم به دارایی های فیزیکی مانند فیات و طلا وابسته هستند و به ارزش دارایی معادل ارزش گذاری می شوند. این نوع ارز دیجیتال طرفداران زیادی دارد و به عنوان یکی از پرکاربردترین ارزهای دیجیتال در دنیا شناخته می شود. تترا را می توان پل ارتباطی بین ارزهای دیجیتال و فیات دانست که ثبات، شفافیت و حداقل هزینه تراکنش را برای کاربران به ارمغان می آورد.
معاملات تترا دارای بخش های مشابهی مانند قیمت واحد، مبلغ، مبلغ کل سفارش و مبلغ کمیسیون است. خرید تترا به دو صورت سفارشی معمولی یا فوری انجام می شود که در ادامه به بررسی و توضیح هر یک از این روش ها می پردازیم.

ثبت سفارش عادی
سفارش معمولی یکی از راه های ثبت نام خرید تترا می باشد. در ثبت سفارش عادی، کاربر می تواند مبلغ درخواستی را برای معامله مورد نظر پیشنهاد دهد و اگر قیمت بازار جهانی به مبلغ پیشنهادی کاربر برسد، صرافی سفارش ثبت شده را پردازش و تکمیل می کند.
به عنوان مثال، فرض کنید در نظر دارید یک تترا معادل 100 تتر را به طور معمول و با قیمت مشخصی (مثلاً 25600 تومان) خریداری کنید. برای این کار ابتدا باید وارد قسمت سفارش عادی شوید سپس در قسمت قیمت واحد مقدار مورد نظر را بنویسید و سپس در قسمت دوم مقدار تتری را که قصد خرید دارید وارد کنید.
فیلدهای کل مبلغ سفارش، مبلغ کارمزد و مبلغ دریافتی توسط صرافی پر می شود و باید پس از بررسی این موارد بر روی دکمه خرید کلیک کنید. پس از انجام این مراحل، خط سفارش ایجاد می شود و صرافی پس از رسیدن قیمت جهانی تترا به قیمت دلخواه شما، مبلغ ثبت شده را برای شما خریداری می کند. همین عملکرد برای فروش تترا به ترتیب عادی انجام خواهد شد. به این ترتیب تعداد تتراها و مبلغ پیشنهادی خود را وارد می کنید تا زمانی که قیمت تترا به مقدار دلخواه رسید صرافی برای شما بفروشد.

ثبت سفارش فوری
یکی از تفاوت های اصلی بین ثبت سفارش معمولی و آنی این است که در یک سفارش فوری، کاربر نمی تواند قیمتی را برای معامله تعیین کند. در این نوع سفارش، درخواست سفارش خرید یا فروش با قیمت روز بازار پردازش و تکمیل می شود.
به عنوان مثال، اگر 100 تتری در کیف پول صرافی خود دارید و از طریق فروش فوری اقدام به فروش می کنید، موجودی شما به صورت همزمان و با قیمت فعلی پردازش و فروخته می شود. همین عملکرد برای خرید تترا به عنوان سفارش فوری اعمال می شود.

گونه تترا
توکن های تترا بر اساس نوع بلوک چینی که توزیع می شوند و شبکه انتقال به چهار دسته تقسیم می شوند. تفاوت این 4 دسته بسیار کم است و هر 4 دسته عملا یکسان هستند.

USTD چند لایه
این نوع تتر از یک بلاک چین بیت کوین به نام بیت کوین Omnilayer استفاده می کند و با یک آدرس کیف پول مانند 1، 3 یا bc1 و آدرس کیف پول بیت کوین شروع می شود. هزینه بالای این نوع تتر و سرعت پایین تراکنش در آن باعث شده تا محبوبیت خود را در بین کاربران از دست بدهد و طرفداران زیادی نداشته باشد.

ERC-20
این نوع ارز تترا از بلوک چینی اتریوم استفاده می کند و آدرس کیف پول با x0 شروع می شود. سرعت بالای تراکنش ها، کارمزد کمتر Omni Layer USTD و در دسترس بودن کمیسیون رایگان، آن را به محبوب ترین نوع تتر تبدیل کرده است. البته در نظر داشته باشید که این ژانر سینمایی توسط بسیاری از کیف پول های دیجیتال پشتیبانی نمی شود و این یکی از معایب این ژانر سینمایی است.

TRC-20
این نوع تتر از بلوک بلاک چین استفاده می کند و آدرس کیف پول با TX شروع می شود. هزینه چنین سالن هایی کمتر از هزینه ERC-20 است که باعث شده برخی افراد به دنبال خرید چنین سالن هایی باشند.

USDT-EOS
این نوع تتر در شبکه iOS نیز توزیع می شود. این نوع تئاتر به دلیل عدم شناخت مخاطب کمتر مورد استقبال قرار می گیرد و طرفداران زیادی ندارد.

دلار می خرد یا تترا؟
امروزه بسیاری از مردم می خواهند دلار بخرند و روی آن سرمایه گذاری کنند. خرید تترا یکی از راه های جایگزین برای خرید دلار است و مزایای بیشتری نسبت به خرید دلار به شما خواهد داد. در اینجا برخی از مزایای خرید طناب نسبت به دلار آورده شده است:

حمل آسان
همانطور که می دانید حمل حجم زیاد دلار دشوار و حتی خطرناک است. تترا، نسخه دیجیتال، یک ارز دیجیتال است و نیازی به حمل و نقل ندارد.

امنیت بالا
برخلاف دلار، امکان سرقت تترا وجود ندارد که امنیت خرید تترا را افزایش می دهد. همچنین توجه داشته باشید که امکان خرید دلار جعلی برای خرید دلار وجود دارد. اگرچه برای خرید تترا امکان خرید تقلبی وجود نخواهد داشت.

راحتی و سرعت بالا
برای خرید دلار باید شخصا مراجعه کنید و صف های طولانی برای خرید آن را تحمل کنید. اگر به راحتی و حتی بدون ملاقات حضوری و با سرعت بالا می توانید تترا را خریداری کنید.

نکات مهم خرید و فروش تتر
ارز دیجیتال تترا توسط ارزهای فیات مانند دلار، یورو و ین پشتیبانی می شود و ارزش آن بسته به قیمت ارزی که پشتیبانی می کند افزایش یا کاهش می یابد. این تضمین می کند که قیمت سایر ارزها نوسان نداشته باشد.
تتر در ابتدا برای استفاده از شبکه بیت کوین برای تراکنش های خود طراحی شد، اما بعداً به سایر بلاک چین ها منتقل شد. بنابراین در هنگام خرید تتر باید از عرضه تتر در شبکه های مختلف و سازگاری تتر خریداری شده با آدرس کیف پول خود اطمینان حاصل کنید. به عنوان مثال، هر دو باید TRC-20 یا ERC-20 یا پروتکل های دیگر باشند تا مشکلی ایجاد نشود.
اگر آدرس کیف پول شما با تتر خریداری شده مطابقت نداشته باشد، در صورت انتقال و دریافت چیزی به احتمال زیاد ضرر خواهید کرد. برای اینکه در خرید تترا دچار اشتباه نشوید به صفحه خرید تترا در سایت مورد نظر خود توجه کنید که چه نوع تترا خریداری می کنید. به طور معمول نوع تترا در صفحه خرید سایت ها مشخص می شود و در صورت وارد کردن آدرس اشتباه به شما هشدار داده می شود که آدرس وارد شده نوع تترا مورد نظر نیست و می توانید با توجه به نوع آدرس را انتخاب کنید. تترای که خریدی

دلیل محبوبیت ارز تترا
ارز دیجیتال تترا با حجم معاملات 109 میلیارد دلاری در 24 ساعت تا 22 فوریه 2021، تترا بزرگترین ارز دیجیتال از نظر تراکنش ها است و اخیراً طرفداران زیادی پیدا کرده است. در میان سایر ارزهای دیجیتال، تتر از جمله مزایای دیگری مانند ثبات قیمت، دسترسی آسان و نامحدود، امنیت بالا، اصالت، داشتن پشتوانه پولی، امکان انجام خریدهای جزئی و دلخواه، کارمزد کم و نقدینگی سریع با تقلب، این نوع ارزها را ارائه می دهد. ارز دیجیتال که باعث محبوبیت آن در بین خریداران شده است.

ارز دیجیتال تترا را از کجا بخرم؟
یکی از دغدغه های اصلی مردم هنگام خرید ارز دیجیتال این است که ارز مورد نظر را از کجا تهیه کنند. کیف پول من اولین سیستم ذخیره پول دیجیتال با سبک و استانداردی جدید شروع به ارائه خدمات ذخیره سازی پول الکترونیکی به اشخاص حقیقی و حقوقی کرد. این سامانه با ارائه بهترین خدمات به مردم برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال، نقش بسیار موثری در ارتقا و بهبود کیفیت معاملات ارز در بازار کشور ایفا می کند.
شما می توانید از کیف پول من برای افزایش امنیت تراکنش های خود و در حد امکان برای هر تراکنش فقط با تماس مستقیم تلفنی یا تایید پیامک توسط شما استفاده کنید. یکی دیگر از مزایای استفاده از کیف پول من این است که هر زمان که بخواهید می توانید ارزهای خود را به دلار یا حتی تومان تبدیل کنید.
کیف پول من به عنوان کامل ترین صرافی ایران شناخته می شود و با فراهم آوردن شرایط خرید و فروش آسان و داشتن بالاترین امنیت، شرایط معاملات آسان ارز تترا را برای بینندگان ایجاد کرده است. داشتن تمام این مزایا در خرید و فروش از کیف من باعث شده است که بسیاری از این طریق خرید کنند و از امنیت خرید خود اطمینان حاصل کنند.
از مهم ترین این ویژگی ها می توان به قابلیت ذخیره بیش از 1200 ارز دیجیتال، انتقال رایگان داخلی، امکان خرید شارژ ارز دیجیتال، امکان خرید و فروش بیش از 1200 ارز دیجیتال، زیرساخت با امنیت بالا و 24- پشتیبانی ساعتی مردم به بازار سهام اعتماد می کنند. این کیف پول من شد و تبدیل به یک بازار بورس آنلاین محبوب شده است.
اگر به دنبال بهترین و مطمئن ترین مکان برای خرید یا فروش ارز دیجیتال هستید و یا می خواهید در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین قیمت جهانی یک ارز دیجیتال برای خود تهیه کنید، می توانید در کمتر از 10 ثانیه این کار را انجام دهید. کیف پول من. . فروش خود را انجام دهید تحویل فوری و پشتیبانی سریع ارز دیجیتال در کیف پول من لذت استفاده از این صرافی را برای شما افزایش می دهد.

بالا