تعمیر شیر آب گرم و سرد ماشین لباسشویی

ava96

عضو سایت
تازه وارد
اگر شیر آب گرم و سرد لباسشویی شما خراب شده است و به خوبی کار نمیکنند، و باعث خواهد شد لباس ها به خوبی شسته نشوند، در این حالت باید عملکرد سیستم آب رسانی لباسشویی را بررسی کنید تا متوجه شوید ایراد از کدام قسمت است، در ادامه این نوشته برخی از دلایل خرابی این بخش و عدم کارکرد صحیح آن را بررسی خواهیم کرد. تعمیر لباسشویی سامسونگبررسی شلنگ ها و دریچه های ورودی آب

شلنگ های آب ماشین لباسشویی به شیرها متصل شده اند، و سر هر یک از شلنگ ها یک توری فلزی نصب شده است که مانع ورود ذرات شن و ماسه های درون آب به داخل لباسشویی میشود.

اگر ذرات معلق زیادی در این بخش ها وجود داشته باشد و یا شلنگ های دستگاه ر از جرم شده باشند آب از آنها منتقل نخواهد شد و ماشین لباسشویی آب گیری درستی نخواهد داشت.

در این حالت باید بستهای شلنگ را باز کنید تا شلنگ ها جدا شوند، سپس داخل شلنگ را از گرفتگی های احتمالی بررسی کنید، که رسوبات و چیزی داخل آنها وجود نداشته باشد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو

شیر برقی ورودی آب

شیر برقی لباسشویی بخشی از آن هستند که آب سرد و گرم را کنترل میکند، این شیر ها داری دو عدد بوبین هستند که دریچه های آب را کنترل میکند تا آب گرم و سرد به اندازه کافی وارد دستگاه شوند، زمانی که آب گیری مشکل داشته باشد، شیر برق و بوبین را بررسی کنید که اگر خراب بود و مشکلی در سوکت ها وجود داشت، آن را برطرف کنید.
 
بالا