تجهیزات صدا برداری و ضبط صدا

topwebb

کاربر تازه وارد
تازه وارد

میکروفون سنهایزر 112
شرکت سنهایزر از برند های معتبر و معروف در زمینه صدا و تجهیزات صدا برداری میباشد که نزدیک به 72 فعالیت دارد. این کمپانی آلمانی محصولات خود را با تکنولوژی های روز و استاندارد های جهانی عرضه می نماید. مهندسان متخصص این کمپانی نیز تجهیزات را به صورت کاملا حرفه ای طراحی میکنند. تمامی این عوامل و همچنین تکنولوژی های انحصاری کمپانی سنهایزر سبب شده تا لوازم این کمپانی از کیفیت بالایی برخوردار باشد و همیشه یک پله بالاتر از رقبای خود قرار گیرد.میکروفن بیسیم یقه ای سنهایزر مدل 112-G3 یک میکروفن سریع و کاربردی و در عین حال حرفه ای است . میکروفون بیسیم یقه ای سنهایزر Sennheiser ew 112-p G3 بدلیل طراحی فرستنده و گیرنده با منبع تغذیه باتری برای امور تصویربرداری پرتابل کاملا مطلوب و ایده آل است . کیفیت صدای میکروفن سنهایزر برای محیط های داخلی و برای محیط های بیرونی کاملا ایده آل است . میکروفن استفاده شده دراین محصول مدل ME2 است که کیفیت عالی ای دارد. میکروفون بیسیم یقه ای سنهایزر Sennheiser ew 112-p G3 هاچ اف که از بهتری میکروفون های حال حاضر در بازار محسوب میشود دارای پهنای باند 42 مگاهرتزی میباشد که می تواند با استفاده از 2 باتری AA راه اندازی شود. علاوه بر باتری میتوانید با اداپتور 12 VDC که باید به صورت جداگانه خریداری شود نیز آن را راه اندازی کرد.
همچنین بر روی رسیور میکروفون بیسیم یقه ای سنهایزر Sennheiser ew 112-p G3 دارای کفشک جهت مانت کردن آن به دوربین فیلمبرداری نیز وجود دارد. خروجی جک 3.5 میلیمتری این میکروفون نیز سیگنالی تمیز و یک دست را ارائه میدهد. بر روی رسیور و ترانسمیتر این HF یک صفحه نمایش قرار دارد که با استفاده از آن میتوان تنظیمات را اعمال نمود. Backlit بودن این صفحه نمایش این امکان را به شما میدهد که در شرایط نوری ضعیف نیز بتوانید به راحتی تنظیمات خود را در میکروفون انجام دهید.
میکروفون سنهایزر 135
شرکت سنهایزر از برند های معتبر و معروف در زمینه صدا و تجهیزات صدا برداری میباشد که نزدیک به 72 فعالیت دارد. این کمپانی آلمانی محصولات خود را با تکنولوژی های روز و استاندارد های جهانی عرضه می نماید. مهندسان متخصص این کمپانی نیز تجهیزات را به صورت کاملا حرفه ای طراحی میکنند. تمامی این عوامل و همچنین تکنولوژی های انحصاری کمپانی سنهایزر سبب شده تا لوازم این کمپانی از کیفیت بالایی برخوردار باشد و همیشه یک پله بالاتر از رقبای خود قرار گیرد.
میکروفون بیسیم دستی سنهایزر Sennheiser ew 135-p G3 یک میکروفن سریع و کاربردی و در عین حال حرفه ای است . این مدل سنهایزر بدلیل طراحی فرستنده و گیرنده با منبع تغذیه باتری برای امور تصویربرداری پرتابل کاملا مطلوب و ایده آل است . کیفیت صدای میکروفن سنهایزر برای محیط های داخلی و برای محیط های بیرونی کاملا ایده آل است . میکروفن استفاده شده دراین محصول مدل ME2 است که کیفیت عالی ای دارد. فرکانس پاسخگویی این میروفون در محدوده 18 الی 18000 هرتز قرار دارد و نسبت سیگنا به نویز آن نیز کمتر از 11 دسی بل میباشد.
میکروفون بیسیم دستی سنهایزر Sennheiser ew 135-p G3 که به صورت پرتابل و بی سیم کار میکند یک گزینه بسیار عالی برای صدا برداری برنامه های پخش زنده، تهیه گزارش، ساخت ویدئو و کیلیپ است. این میگروفون دارای درافت کنند با مانت مخصوص جهت اتصال به دوربین میباشد. همچنین پهنای باند 42 مگاهرتز فرکانس UHF 1680 و حساسیت و رنج بالا برای ضبط صدا از دیگر ویژگی های این میکروفون بی سیم است. وزن دریافت کننده این میکروفون نزدیک به 160 گرم و وزن فرستنده آن برابر با 450 گرم است.
 
بالا