تبانی در فوتبال چیست؟

farzane70

عضو سایت
تازه وارد
پیش از توضیح در مورد خرید و فروش فرم تبانی بیایید در مورد ساز و کار بازی‌های مبتنی بر تبانی صحبت کنیم. بازی تبانی در فوتبال به این ترتیب است که برد یا باخت یک تیم، با پرداخت پول‌های بسیار زیاد، از پیش مشخص شده و بازیکنان و مربی‌ها باید بر اساس سناریوی از پیش چیده شده بازی کنند.

فرم تبانی چیست؟
فرم تبانی چیست؟

برخی از سایت‌های پیش بینی بازی‌های فوتبال و یا برخی افراد از تبانی که قبلاً صورت گرفته با خبر هستند. برخی از سایت‌ها نیز خود باعث تبانی می‌شوند. اگر کاربری بتواند به این فرم‌های تبانی دست پیدا کند، خواهد توانست در شرط بندی موفق شود و سود خوبی به دست آورد.
لابد متوجه شده‌اید که خرید فرم تبانی با هر هزینه‌ای می‌تواند سودآوری خاص خود را داشته باشد. اما دستیابی به این فرم کار راحتی نیست و هزینۀ آنها بسیار زیاد است.


به طور کلی باید به شما اعلام کنیم که چیزی به نام فرم تبانی رایگان وجود ندارد و اگر جایی مشاهده کردید که سایتی اقدام به ارائۀ رایگان فرم تبانی می‌کند، تردید نداشته باشید که هدف آن صرفاً تقلب و سودجویی است؛ چرا که فرم‌های تبانی گذشته از آن که به سختی پیدا می‌شوند، بسیار پُرهزینه نیز هستند؛ که البته با توجه به حساسیت بازی و سطح تیم‌های شرکت کننده، از قیمت‌های متغیری برخوردار می‌باشند.

چگونگی خرید فرم تبانی
فرم تبانی به دلیل حساسیت بالایی که در فرایند پیش بینی دارد، به سادگی قابلیت دسترسی ندارد و به دست آوردن آن نیاز به یک سرچ بسیار عمیق اینترنتی دارد. اگر سایت‌ اینترنتی را پیدا کردید که فرم تبانی ارائه می‌دهد، باید متوجه این موضوع باشید که این خرید می‌تواند از ریسک بسیار بالایی برخوردار باشد.

بنابراین به طور کلی به شما توصیه می‌کنیم که اگر از پشتوانۀ پولی خوبی برخوردار نیستید، برای موفقیت در پیش بینی مسابقات فوتبال، روش‌های دیگری به غیر از از فرم تبانی را در پیش بگیرید.

آیا همه فرم‌های تبانی قابل اعتماد هستند؟
پاسخ به این پرسش منفی است و نمی‌توان به تمامی فرم‌هایی که به نام فرم تبانی عرضه می‌شود، اعتماد کرد. دقت داشته باشید که بسیاری از سایت‌ها به صورت داخلی اقدام به تدوین یک فرم تبانی تقلبی و ساختگی می‌کنند تا صرفاً یک بار از یک بازی بسیار حساس ملّی یا بین المللی کسب درآمد کنند. تدوین یک فرم تبانی به وسیله یک نفر طراح مبتدی نیز انجام می‌شود و هیچ پشتوانه منطقی و اطلاع رسانی به همراه ندارد.
ادامه در فرم تبانی رایگان فوتبال وجود دارد یا نه؟!
 
بالا