به روز کردن طراحی سایت با روش های جدید

forouzan99

عضو سایت
تازه وارد
به روز کردن طراحی سایت با روش های جدید


پیشرفت های طراحی سایت در حال حاضر با سرعت و تکنولوژی در حال پیش روی رو به جلو می باشد . در ادامه ی این مقاله سعی داریم مواردی را یاد آور شویم که ایده های جدید و به روز طراحی سایت هستند و در واقع سلیقه های جدید را در بر می گیرند.
شرکت طراحی سایت ، شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران ، تبلیغ در گوگل ، سئو سایت ، بهینه سازی سایت ، تبلیغات در گوگل ، طراحی سایت کرجشرکت طراحی سایت تهرانطراحی سایت نونگارطراحی اپلیکیشنتعرفه طراحی سایت ، شرکت های طراحی سایت ، طراحی سایت با وردپرس ، طراحی سایتطراحی سایتشرکت طراحی سایت تهرانطراحی سایت طراحی سایت تهران
طراحی سایت تهران


طراحی سایت

طراحی سایت ساده و مسطح


در حال حاظر شمار زیادی از طراحان سایت سلیقه هایی مبنی بر ساده بودن و فلت و مسطح بودن سایت ها دارند . در صورتی که در گذشته و در سال هایی نه چندان دور سلیقه ی عمومی مردم تصاویر متحرک و شلوغ و سه بعدی را برای سایت ها در نظر می گرفتند . اما در حال حاظر ساده گی جایگزین چنین طراحی های شلوغی شده است و این طراحی های سه بعدی دیگر از دید عموم مردم جذابیتی ندارد.


اسکرولی کردن صفحه ی اول در طراحی سایت


طراحی سایت

یکی از روش های جدید و خلاقانه در طراحی سایت ، اسکرولی کردن و به نوعی پیمایشی کردن سایت ها می باشد که قسمت ها ی مختلف سایت به صورت لایه ای و زیر هم قرار می گیرند . مخاطبان و بازدید کنندگان سایت می توانند تنها با اسکرول کردن به تمامی محتوای سایت دسترسی داشته باشند . همچنین برای جذاب تر شدن بیشتر ، طراحان سایت از افکت هایی استفاده می کنند تا این روند اسکرول کردن برای کاربران دارای جذابیت و سرگرمی نیز باشد .

طراحی سایت ها با صفحه ی اصلی و محتوای کامل


طراحی سایت به روش کلی و با صفحه ی اصلی سایت و درج محتوا در قسمت های مشخص سایت یکی دیگر از روش های طراحی سایت می باشد که به دلیل اینکه کاربر برای یافتن محتوا و دست یابی به قسمت های مختلف سایت وقت و زمان بیشتری را در سایت صرف می کند ، یکی از گزینه ها و ایده های طراحی سایت بسیاری از طراحان سایت به شمار می رود.
 
بالا