بهترین یراق آلات را از کجا تهیه کنیم؟

forward98

کاربر تازه وارد
تازه وارد
بورس خرید پایه کابینت ( مرکر پخش عمده و تکی پایه کابینت)
آشپزخانه یکی از اماکن پر تردد در منزل است، که رعایت پاکیزگی در آن سلامت افراد خانواده را به همراه دارد. کابینت به عنوان یکی از تأثیر گذارترین عوامل در زیبایی خانه به حفظ و نگه داری فراوان نیازمند است و آبریزی باعث استهلاک آن ها می شود. پس در هنگام انتخاب کابینت این نکته را فراموش نکنید که جهت استحکام بیشتر زیر آن ها پایه قرار دهید. پایه کابینت از متریال های مختلفی از جمله: آلومینیوم، استیل یا پلاستیک ساخته شده اند. در انتخاب آن ها علاوه بر زیبایی به میزان مقاومت شان در مقابل آب توجه ویژه داشته باشید. محصولات فروشگاه ما در این گروه شامل: پایه کابینت آلومینیوم و استیل، پایه کابینت پلاستیکی، پایه واسطه و میز هستند که می توان کیفیت و قیمت مناسب را در خرید تجربه کرد. در ایران مکانی بنام بورس پایه کابینت وجود ندارن و فروشگاه ها در سطح شهر پرا کنده هستند اما شما برای خرید پایه کابینت می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و اقدام به خرید پایه کابینت به صورت عمده بفرمایید.
دستگیره درب
سعی ما در این است که تنوع دستگیره درب ( دستگیره در) را روز به روز افزایش داده و پک های کامل را به صورت تکی و عمده در رنگ های مختلف (زیتونی ، طلایی ، دودی ) در اختیار شما دوستان قرار دهیم . موارد استفاده دستگیره ها برای سرویس های بهداشتی ، اتاق کودک ، دستگیره درب اتاق ، درب های چوبی ، درب های آپارتمان می باشد.
هر کدام از دستگیره های درب محصولات جانبی دارد که شما با انتخاب و خرید هر دستگیره میتوانید سیلندر درب و مغزی و رویه داخلی را همراه با دستگیره سفارش دهید.
در یک ساختمان درب ها از جنس چوب، MDF یا هر متریال دیگری که داشته باشند جهت کاربردی شدن نیاز به دستگیره درب دارند. عوامل بسیاری از جمله: قیمت، طراحی، جنس و سهولت نظافت مواردی هستند که در هنگام خرید دستگیره درب در انتخاب ما تأثیر گذار خواهند بود. با توجه به کاربرد و جنس درب می توان از گروه های موجود که شامل دستگیره های سنتی، لوکس، روزرت، دیجیتال و درب آهنین می شوند یکی را انتخاب کرد. این دستگیره ها محصول شرکت های مختلفی از جمله کلون، فوروارد و ریوارد هستند.
جک آرام بند
آرام‌ بند ( فنر کمپرسی آرام بند ) وسیله‌ای مکانیکی است که به در و چهارچوب در متصل می‌شود تا پس از باز شدن در به بسته شدن تدریجی و آرام آن کمک کند.اجزای تشکیل‌دهنده آرام‌بند عبارتند از: پاشنه یا کفشک بازویی، ساعد بازویی، بازوی اصلی، و پیچ تنظیم سرعت.

آرام بند یا جک ارام بند یا فنر آرام بند یا جک در یا فنر در همه نام کالایی است که درب ورودی و یا در ساختمان را بعد از باز کردن می بندد این عمل توسط فنر انجام می شود. این "آرام بند درب" را باید بر اساس وزن در و عرض در انتخاب کرد که معمولا جک در ( آرام بند) به سه وزن تا ۶۰ کیلو ، از ۶۰ کیلو تا ۸۰ کیلو ، از ۸۰ کیلو تا ۱۲۰ کیلو و از ۱۲۰ کیلو به بالا طبقه بندی می شود.

ما در فروشگاه ابزار یراق علاوه بر فروش انواع دستگیره و یراق آلات درب از جمله دستگیره و قفل فوروارد،سایر محصولات از جمله آرام بند، قفل درب حیاط ، قفل کلیدی و .... را هم عرضه می کنیم.
 

radin98

کاربر تازه وارد
تازه وارد
سمپاشی ساختمان
به طور کلی سمپاشی ساختمان برای از بین بردن تمامی‌حشرات و جانداران موذی صورت می‌گیرد؛ اما به طور معمول سمپاشی برای موش، عقرب و رتیل همچنین سمپاشی خانه برای مارمولک، مورچه، سوسک، هزارپا، خرخاکی، کنه، ساس و کک انجام می‌شود؛ در بیشتر موارد یک بار سمپاشی کافی نیست و نیاز به تکرار آن در دوره های تخم گذاری است.
برای سمپاشی آپارتمان‌ها و خانه های قدیمی ‌روش های خانگی مؤثر نخواهند بود و لازم است برای نابودی موجودات و حشرات موذی از شرکت های معتبر سمپاشی کمک بگیرید. در برخی موارد مانند وجود کلونی مورچه ها در زیر پی ساختمان، حتی روش های سمپاشی صنعتی نیز مؤثر واقع نمی‌شود و تنها روش ریشه کنی، خراب کردن خانه یا آپارتمان و بازسازی آن است.
 

jafarian70

کاربر تازه وارد
تازه وارد
مرکز پخش انواع محصولات صنعتی در تهران
مجموعه کولست:
یخچال ایستاده:
https://coolest-refrigerator.ir/category/یخچال-ایستاده
فریزر صندوقی:
https://coolest-refrigerator.ir/category/فریزر-صندوقی
بستنی ساز:
https://coolest-refrigerator.ir/category/بستنی-ساز-صنعتی
آبمیوه گیری صنعتی:
https://coolest-refrigerator.ir/category/آبمیوه-گیری
کارشناس فروش 09128951640
مجموعه کلد سنتر
یخچال ایستاده:
https://coldcenter.org/category/یخچال-ایستاده
فریزر صندوقی:
https://coldcenter.org/category/فریزر-صندوقی
بستنی ساز:
https://coldcenter.org/category/دستگاه-بستنی-ساز-صنعتی
آبمیوه گیری صنعتی:
https://coldcenter.org/category/آبمیوه-گیری
کارشناس فروش 09128634676
مجموعه دنار سرما
یخچال ایستاده:
https://donarsarma.ir/category/یخچال-ایستاده
فریزر صندوقی:
https://donarsarma.ir/category/فریزر-صندوقی
بستنی ساز:
https://donarsarma.ir/category/بستنی-ساز
آبمیوه گیری صنعتی:
https://donarsarma.ir/category/آبمیوه-گیری
کارشناس فروش 09128423371
مجموعه اونیور کیچن
آبمیوه گیری صنعتی:
https://univerkitchen.com/product-category/آبمیوه-گیری/
تاپینگ پیتزا:
https://univerkitchen.com/product-category/تاپینگ-گرم-و-سرد/
فر صنعتی:
https://univerkitchen.com/product-category/فر/

کارشناس فروش 09128886153
 
بالا