بهترین روش های لینک سازی چیست

start11

عضو سایت
تازه وارد
بهترین روش های لینک سازی چیست

طراحی سایت طراحی اپلیکیشن موبایل طراحی سایت با وردپرس طراحی سایت تهران زمانی که به دنبال سئو سایت خود هستید لینک سازی یکی از مهم ترین دغدغه های شما می باشد.
روش های زیادی در لینک سازی برای وب سایت ها طی مدت انقلاب موتورهای جستجو تکامل یافته است. چیزی که مشخص است این است که با پیشرفت تکنولوژی های جستجو، به همان میزان نیز رقابت در این زمینه افزایش یافته است. این رقابت ها باعث ایجاد بسیاری از تکنیک های خلاقانه در زمینه لینک سازی شده است.
در این بخش از وبلاگ سایت کاپ، ما هر آنچه را که برای لینک سازی مفید و اصولی لازم است به شما خواهیم آموخت.


مهم ترین ویژگی لینک ها
1.لینکسازی ابزاری کارآمد برای برندسازی نام تجاری شما خواهد بود.
2.لینک هایی که می توانند بازدید کننده های بیشتر و مرتبطی را به ارمغان آورند از ارزش بسیار بالایی برخوردارند.
3.لینک سازی به صورت مستقیم بر روی رتبه بندی در موتورهای جستجو اثر می گذارند و به سایت های دیگر این امکان را می دهند که اهداف مورد نظر بازدید کننده ها را متوجه شده و روی آن ها برنامه ریزی کنند.

بهترین زمان برای لینک سازی
این عملیات باید به صورت طبیعی و در تمام روزهای هفته انجام شود و تعداد ایجاد لینک ها متعادل باشد. با توجه به ساعات کاری رکت ها معمولا لینک سازی در ساعات اداری انجام می شوند اما بهتر است در خارج از ساعات اداری نیز لینک سازی انجام شود. عملیات لینک سازی برای وب سایت ها معمولا با حجم بالایی انجام می شود اما رفته رفته و با جذب کاربران بیشتری به سایت، میزان تعداد لینک ها کمتر می شود.

کیفیتبک لینک ها
سعی کنید بک لینک های خود را در سایت های مرتبط در زمینه فعالیت وب سایت خود ایجاد کنید.
بر روی کلمه کلیدی خاصی تمرکز نکنید و هربار لینک را با یک نوع کلمه لینک نمایید
از تبادل لینک اجتناب کنید
از خرید بک لینک خودداری کنید
لینک ها بهتر است طبیعی باشند و توسط کاربران ایجاد شده باشد
لینک دادن از داخل مقالات کار بسیار درستی است
از دامنه های معتبر بک لینک بگیرید
از IPهای معتبر بک لینک بگیرید

چند روش ساده برای لینک سازی معتبر

به سایت های دیگر لینک دهید
سعی کنید به سایت های دیگران لینک دهید و یا به فعالیت دیگران اشاره کنید. لینک دادن و اشاره به سایت های دیگران می تواند قابلیت لینک دهی سایت شما را بالا ببرد و سایت شما را به عنوان مرجعی معتبر و مطمئن معرفی می کند.
می توانید از لینک سازی در شبکه های اجتماعی استفاده کنید زیرا لینک سازی در شبکه های اجتماعی آینده ساختار لینک ها هستند.

با کاربران در ارتباط باشید
ایجاد ارتباط با کاربران و وب سایت های همکار یکی از اصولی است که در تجارت امروزی باید رعایت شود زیرا هر نوع تجارتی با گفتگو شروع می شود. از طرفی دیگر در تجارت آنلاین شرایط می تواند بهتر باشد. می توانید با دیگر وب سایت های همکار صحبت کنید و مشورت بگیرید و از ایده های مختلف استفاده کنید. برخی از مهم ترین ها در این روش عبارتند از:
·بخش نظرات در وب سایت ها و وبلاگ ها
·انجمن ها
·بخش پرسش و پاسخ
·دعوت و پیوستن کاربران به شبکه های اجتماعی
·توسعه دادن ارتباط ها از طریق Email

به انجمن های فعال در زمینه کاری خود بپیوندید
در دهه اخیر اینترنت پیشرفت بسیار زیادی کرده است و می توان به یقین گفت که هیچ صنعتی نیست که جایی در وب نداشته باشد و همین موضوع باعث شده است تا علاقه مندان به این صنعت ها بتوانند در آن ها به گفتگو بپردازند.

مطالب خود را در سایت های دیگر نیز نشر دهید
بسیاری از وبلاگ هاو وب سایت های پربازدید هستند که می توانید مطالب خود را در آن ها نشر دهید. برای این کار ابتدا می توانید زمینه کاری خود را بررسی کرده و ببینید چه مراجع معتبری در این زمینه فعالیت می کنند. سپس میرتوانید مطالب با کیفیت خود را همراه با لینک سایت تان در این سایت ها منتشر کنید. این نوع مطلب گذاری که نوعی اشتراک گذاری مطلب است می تواند به راحتی شما را با دیگر منتشر کنندگان ارتباط دهد.

تصاویر معتبر ایجاد کنید

بسیاری از دوستان فکر می کنند تصاویر در در مطالب تأثیری ندارد اما باور کنید هنوز هستند کسانی که از کتاب ها فقط تصاویر آن را می بینند. زمانی که شما تصاویر منحصر به فرد ایجاد می کنید به غیر از اینکه لینک سایت را در کنار عکس درج می کنید لینک سازی به صورت خفیف ایجاد می کنید.
 
بالا