انجمن برنامه نویس

گفتگو : برنامه اندرویدی شبیه تلگرام چیست؟

شروع موضوع توسط moein.data ‏10/5/18 در انجمن بحث آزاد مرتبط با موضوعات انجمن

گنجینه های
برنامه نویسی
فیلم های آموزشی
زبان های برنامه نویسی
فیلم های آموزشی
پروژه محور C#
فیلم های آموزشی
برنامه نویسی اندروید
فیلم های آموزشی
طراحی سایت
فیلم های آموزشی
برنامه نویسی پایه
گنجینه برنامه نویسی C# آموزش برنامه نویسی C سیستم مدیریت بانک آموزش اندروید - مقدماتی آموزش زبان HTML اصول و مبانی برنامه نویسی
گنجینه آموزش ASP .Net آموزش برنامه نویسی C++‎ پیاده سازی مدیریت آتلیه آموزش اندروید - تکمیلی آموزش زبان CSS آموزش الگوریتم و فلوچارت
گنجینه برنامه نویسی PHP آموزش برنامه نویسی C# پیاده سازی سیستم هتلداری آموزش اندروید - پیشرفته آموزش زبان Java Script آموزش تبدیل فلوچارت به کد
گنجینه آموزش طراحی وب آموزش برنامه نویسی جاوا شبیه سازی دستگاه عابربانک آموزش ساخت لیست ایمیل آموزش زبان jQury برنامه نویسی اسمال بیسیک
گنجینه برنامه نویسی متلب آموزش برنامه نویسی PHP پیاده سازی مدیریت آموزشگاه آموزش ساخت گالری تصاویر آموزش زبان XML آموزش برنامه نویسی اسمبلی
گنجینه برنامه نویسی اندروید آموزش برنامه نویسی پایتون پیاده سازی سیستم صدور بلیت آموزش کنترل ربات با اندروید آموزش طراحی Responsive طراحی سایت ویژه کودکان
گنجینه برنامه نویسی VB .Net آموزش برنامه نویسی اندروید پیاده سازی سیستم نوبت دهی آموزش ارتباط با دیتابیس سرور ساخت سایت خبری کدنویسی سریع با Emmet
گنجینه زبان های برنامه نویسی آموزش برنامه نویسی زبان R سیستم حسابداری و انبارداری زبان بیسیک فور اندروید (B4A) ساخت سایت فروشگاه آموزش کار با پایگاه داده
  1. moein.data
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    5
    سلام. خب بالاخره تلگرام هم بسته شد. قطعا کسانی که کسب و کار خودشون رو به جای که در بستر یک وب سایت راه اندازی کنن اومدن و در بستر یک اپیلیکیشن مثل تلگرام راه اندازی کردن شکست خوردن.
    الان که تلگرام فیلتر شده همه افراد درگیر این موضوع هستن که ایا تلگرام باز میشه؟ برنامه شبیه تلگرام چیست؟ و ... سوالاتی از این دست.
    دوستان واقعا مشخص نیست که تلگرام باز بشه یا خیر یا نسخه ای بیاد که شما بتونید وارد تلگرام بشید و خب البته باید ذکر کنم که بسته شدن تلگرام بازار خوبی رو هم برای هکرها و کلاهبرداران اینترنتی راه اندازی کرده که باید مراقب باشید تا اطلاعات شما رو به بهانه باز کردن تلگرام سرقت نکنن. اما حالا که دیگه کار از کار گذشته وقتشه که بیاییم و به این سوال بپردازیم که برنامه شبیه تلگرام چیست؟!!! واقعا کدام برنامه هست که میتونه جایگزین تلگرام بشه.
    من مدت زیادی رو پیرامون این موضوع تحقیق کردم و برنامه های بسیار زیادی رو دیدم امتحان کردم هم داخلی و هم خارجی. در پاسخ به این سوال که برنامه شبیه تلگرام چیست باید بگم که به نظر من بهترین برنامه شبیه تلگرام میتونه گوگل الو باشه که واقعا عالیه و از امنیت بسیار بالایی هم برخورداره. حتی یک امکان خیلی جالب به اسم google asistant داره که کلی مزایا داره. قابلیت google asistant که با استفاده از هوش مصنوعی اجرا شده. این برنامه به قدری قدرتمنده که شما وقتی ازش سوال میکنید اون میتونه به سادگی پاسخ سوالات شما رو بده و حتی به شما در یافتن مطالب مورد علاقتون کمک کنه. گوگل واقعا هوش مصنوعی رو به بهترین شکل برای google asistant اجرا کرده و با نصب گوگل الو در خدمت شماست. به طور کلی به نظر من بهترین برنامه شبیه تلگرام همین گوگل الو است باز هم اگر دوستان نظری دارن خوشحال میشم ذکر کنن. مرسی.