برای طراحی وب سایتآماده شوید

sh369

عضو سایت
تازه وارد
برایطراحی وب سایتآماده شوید

هدف نهایی درطراحی وب سایتخوب برای مشتری علاقه و علاقه و علاقه است،ما هرگز نباید طوریطراحی وب سایت را انجام دهیم تا مشتری احساس ضعف کند،فرایند طراحی وب سایتباید کاملا لذت بخش باشد و به یک تجربه ای برای یادگیری تبدیل شود.

یکی ار مهمترین مراحلی که در طراحی انجام می شود پژوهش کامل است در این جا به مواردی که در پارسایا انجام می شود می پردازیم:

مخاطبان شما چه کسانی هستند؟

آیا مخاطبان شما گروه سنی خاصی هستید؟ آیا به دنبال خرید محصول خاصی هستند؟ دانستن بازار هدف خود بسیار کمک شایانی به سایت شما می کند

کاربران وقتی وارد سایت شما می شوند باید با چه چیزی روربرو شوند؟

می خواهید آن ها را بابت خرید محصولی خاص آگاه کنید، دانستن هدف اصلیوب سایتشما کمک بزرگی می کند که چگونه کاربران را به صفحاتی که در نظر دارین انتقال دهید و آنها را به صفحات دیگر هدایت کنید.شرکت طراحی سایت

چه صفحاتی باید در منوی شما موجود باشد؟

صفحه اصلی-درباره ما-تماس با ما-باید این منو در تمامی صفحات تکرار شود

رنگ اصلیبرایطراحی وب سایتچیست؟

آیا تا به حال رنگ اصلیوب سایترا با لوگوی خود هماهنگ کردید؟ و یا می خواهید جدا از رنگ مورد علاقه ی خود استفاده کنید؟

رنگ ها مهم هستند، اگر نیاز به کمک دارید در انتخاب رنگ به این مقاله رجوع کنید: 6 ابزار رایگان تولید رنگ درطراحی وب سایت


آیا می خواهید در صفحه اصلی از هر گونه عکس یا تصویر استفاده کنید؟

شما چه نوع تصاویری دوست دارید در سایت خود قرار دهید تا کاربر جذب شود؟

ما در این زمینه مشاوره ی ویژه ای برای شما داریم: مزایا و معایب عکس های تمام صفحه ای در سایت

آیا لوگو دارید یا نیاز به طراحی لوگوی جدید دارید؟

شما ممکن است از قبل لوگو داشته باشید، یا شاید نیاز به کمک داشته باشید در زمان طراحی، اگر واقعا یکی ندارید و آماده طراحی هستیدپارسایاحاضر است به شما در این زمینه کمک کند و برای شما این طراحی را انجام دهد.

آیا محتوایتان برای سایت آماده است؟

شاید شما کاملا محتوای آماده داشته باشید و در وب سایت قدیمی خود و فقط نیاز با آپدیت آن داشته باشید، اگر تا الان محتوا را آماده نکرده اید خب وقت شروع است برای وب سایت.شرکت طراحی سایت

چه نوع رسانه های اجتماعی دوست دارید و به وب سایت شما مربوط می شود؟

این روزها شبکه های اجتماعی بسیار زیاد شده اند، و محبوب ترین آنها شامل فیس بوک ، توییتر، پینترست، اینستاگرم، گوگل پلاس و لینکدین می باشد. بازرریابی از طریق این شبکه ها بسیار ابزار مهمی هستند برای ارتقای وب سایت شما باشد.

کدام سایت برای شما الهام بخش است؟

ما با تمام پرسش و پاسخ هایی که در بالا گفتیم وب سایت شما را طراحی و تحلیل می کنیم که منحصر بفرد باشد برای کسب و کار شما، همچنین وب سایت هایی که شما را تحت تاثیر قرار داده است و شما مایلید کاملتر باشد ، کاملا آن وب سایت به طور عمیق تحلیل می کنیم و بعد از آن به سراغ پیاده سازی خواهیم رفت.

طراحی وب سایت

شرکت طراحی سایت
 
بالا