بازاریابی اینترنتی وب

ghdnsnt

کاربر تازه وارد
تازه وارد
ما شرکت شما را هوشمند می سازیم و به بهتر شدن نتایج بازاریابی آن از طریق دیجیتالی کردن شرکت کمک می نماییم. مشتریان ما 125% رشد در فروش خود داشته اند و 300% رشد در ترافیک سایت از طریق کلمات کلیدی مرتبط به کسب و کار خود و همینطور کاربران سایت هایی که توسط دارکوب طراحی می شود 125% مدت زمان بیشتری نسبت به سایت قبلی در سایت می مانند.

هوشمند سازی شغلی

بررسی بازار

بررسی جزئیات کاربران اصلی وب سایت شما و رفتارهای خرید آنان در تخصص ماست. این نتایج از بررسی موقعیت کاربران، جمعیت شناختی و بررسی روانشناسانه مشتریان بدست می آید.

بررسی رقابتی

در صورتی که قصد جلو افتادن از سایر رقبا را دارید، بهتر است بدانید آنها چه کاری انجام می دهند. در بررسی رقبا ما به بررسی روش های گرفتن سیگنال و نحوه گرفتن مشتری توسط آنان می پردازیم.

استراتژی محتوایی

ما روش هایی را برای آماده سازی محتوا و اطلاعات شرکت در قالب مقاله، ویدئو و تصاویر به شما ارائه می نماییم و شما می بایست با دارکوب در انجام این مهم همکاری کافی را انجام دهید.

بازاریابی جستجو


طبیعی

شرکت شما هر چه سخت کار نماید می بایست در جایی این مطلب منعکس گردد. از سئو و بهینه سازی سایت تعداد بازدید کننده بیشتری از جستجوی کلمات کلیدی مرتبط به کار شما عاید سایت شما می شود.

پولی

دارکوب از طریق خدمات تبلیغات در موتورهای جستجو و سایر سایت های مرتبط به زمینه شغلی شما نیز به افزایش بازدید کننده و مشتریان شما کمک می نماید.

شبکه های اجتماعی

بدون داشتن هدف شبکه اجتماعی خود را راه اندازی ننمایید. ما به شما در بدست آوردن سیگنال از طریق شبکه های اجتماعی کمک می نماییم. ما با مهترین اشخاص در زمینه شغلی شما ارتباط برقرار می نماییم و با برقرای این ارتباط به بهبود وضعیت شغلی شما کمک می نماییم.

منبع : نکاتی در مورد بازاریابی اینترنتی وب
 

sabt

کاربر تازه وارد
تازه وارد
برند چیست؟ علت ثبت برند و علامت تجاری چیست؟
برند نشانی است که باعث می شود محصول یا کالای تولید شده و یا ارائه شده توسط ما از سایر رقبا متمایز شود.

با جهانی شدن و رشد سریع شرکتها و حتی تشابه در محصولات مصرفی و شناساندن محصول و خدمات خاص خود و همچنین متمایز ساختن آن ها با محصولات و خدمات سایر شرکتهای دیگری و جلوگیری از سو استفاده دیگران نیاز به ثبت برند و ثبت علامت تجاری یکی از نیازهای ضروری بوده و این یکی از عوامل موفقیت در بازارهای داخلی و جهانی است.

با ثبت علامت تجاری خود در ایران در واقع جلوی هرگونه سواستفاده غیر مجاز احتمالی از محصول و خدمات خود را گرفته و چنانچه کسی آن علامت را جعل و یا مورد استفاده قرار دهد طبق قانون مورد مجازات قرار خواهد گرفت.
 

sabt

کاربر تازه وارد
تازه وارد
انحلال شرکت
نحوه ی انحلال شرکت با مسئولیت محدود :

شرکت با مسئولیت محدود در مواردی منحل می گردند.

این موارد عبارتند از :

_ در صورتی که در اساسنامه ی شرکت مدتی تعیین شده باشد و این مدت تمام شده باشد .

_ زمانی است که شرکت برابر قانون تجارت ورشکسته شده باشد. (ورشکستگی با حکم ورشکستگی دادگاه است)

_ زمانی است که شرکت در اثر فعالیت های اقتصادی متضرر شده و نصف سرمایه ی شرکت از دست رفته باشد. در چنین

حالتی یکی از شرکا از دادگاه درخواست انحلال شرکت می کند ، در این صورت دادگاه می تواند حکم بر انحلال شرکت صادر

کند .
 

sabt

کاربر تازه وارد
تازه وارد
چرا ثبت شرکت هلدینگ (مادر)؟
از ثبت شرکت های هلدینگ یا مادر برای خرید بیش از ۵۰% سهام شرکت های دیگر استفاده می شود، و روشی است تا آن ها را زیر مجموعه ی شرکت خود می کنند و جهت رسیدن به اهداف بزرگ خود از این شرکت های زیر مجموعه استفاده کنند. شرکت های هلدینگ دارای ۴ نوع هستند: هلدینگ محصولی، هلدینگ شرکت بزرگ، هلدینگ زنجیره ی تامین و هلدینگ مختلط
 

essolgi

کاربر تازه وارد
تازه وارد
فضای دیجیتال امروزه گستردگی بسیار زیادی پیدا کرده است. به طوری که افراد در طول روز زمان قابل توجهی را در این محیط سپری می کنند. به همین منظور بسیاری از کسب و کار ها از طریق فضای دیجیتال سعی در جلب مشتری دارند. اینجاست که مفهوم دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتالی (بازاریابی اینترنتی) نمایان می شود. در واقع دیجیتال مارکتینگ مجموعه ای از روش ها و استراتژی های بازاریابی می باشد که می تواند به خوبی شما را در فضای دیجیتال مطرح کند.
 

essolgi

کاربر تازه وارد
تازه وارد
اگر می خواهید به یک خشکشویی اینترنتی اعتماد کنید باید بررسی کنید که آیا این خشکشویی آنلاین از نهاد خاصی دارای مجوز هستند یا خیر. بسیاری از این خشکشویی های اینترنتی برای اینکه جواز کسبشان باطل نشود ملزم به دریافت تاییدیه از نهاد های نظارتی می باشند. اما از آنجایی که این پروسه زمان بر و هزینه بر است؛ برخی از این خشکشویی ها برای جلب اعتماد مشتریانشان آدرس دقیق خود را در سایتشان درج می کنند. آن ها از این طریق محل مشخصی برای خود تعیین می کنند تا در صورت هرگونه شکایت مشتریان بتوانند به محل کار آن ها مراجعه کنند.
 

sabt

کاربر تازه وارد
تازه وارد
فضای دیجیتال امروزه گستردگی بسیار زیادی پیدا کرده است. به طوری که افراد در طول روز زمان قابل توجهی را در این محیط سپری می کنند. به همین منظور بسیاری از کسب و کار ها از طریق فضای دیجیتال سعی در جلب مشتری دارند. اینجاست که مفهوم دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتالی (بازاریابی اینترنتی) نمایان می شود. در واقع دیجیتال مارکتینگ مجموعه ای از روش ها و استراتژی های بازاریابی می باشد که می تواند به خوبی شما را در فضای دیجیتال مطرح کند.
 

sabt

کاربر تازه وارد
تازه وارد
ثبت شرکت در کیش
ثبت کیش
مدارک لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود:
 1. دو نسخه شرکت نامه که تکمیل شده و به امضاء کلیه شرکاء رسیده باشد.
 2. دو نسخه تقاضانامه که تکمیل شده و به امضاء کلیه شرکاء رسیده باشد.
 

sadrar10

کاربر تازه وارد
تازه وارد
تعمیرات پنجره دوجداره upvc
امروزه همانطور که می دانید عایق بندی راه های ارتباطی محیط بیرون و داخل با توجه به واقعی شدن قیمت انرژی های سوختی (گاز طبیعی) و مبحث 19 مقررات ملی ساختمان بسیار مورد توجه قرار گرفته است و پنجره های دو جداره upvc نقش اصلی را در این عایق بندی ها ایفا می کند.الودگی هوا ، الودگی صوتی و گرد و خاک از جمله معظلات مناطق شهری نشینی می باشند که زندگی را در مناطق شهری از جمله محلات پر ازدحام مشکل می کنند اما استفاده از یک پنجره دوجداره upvc می تواند به تمامی این مشکلات پایان دهد.
اما نیاز به تعمیر پنجره دو جداره upvc پس از مدتی استفاده علیرغم نگهداری و مراقبت های لازمه امری امکان ناپذیر است.شاید برای شما نیز پیش امده باشد که حتی با استفاده از پنجره دوجداره نیز این عوامل سبب بر هم زدن ارامش محیط منزل و یا کار شما شوند ، عواملی همچون عدم نصب اصولی ، یراق الات به کار رفته نامرغوب و کیفیت پایین پروفیل های مصرف شده در زمان تولید پنجره ها می توانند به مرور زمان سبب افت شدید کیفیت و کارایی پنجره های دوجداره می شوند.تعمیر و رگلاژ پنجره دو جداره upvc می تواند کیفیت و کارایی اولیه را به پنجره ها باز گرداند تا این پنجره ها بتوانند نقش خود را در صرفه جویی انرژی ساختمان ایفا نمایند.
رگلاژ پنجره دوجداره upvc از جمله موارد خدماتی اساسی و حیاتی است که حتما باید توسط یک تیم خدماتی مجرب و متعهد انجام شود.اما چه زمانی می بایست نسبت به تعمیر و رگلاژ upvc اقدام کرد.موارد زیر عللی هستند که پنجره های دو جداره شما را نیازمند خدمات تعمیرات و رگلاژ می کنند.
 • ورود و خرج گرما و سرما در فصل های تابستان و زمستان که هدر رفت انرژی را به همراه خواهد داشت
 • عدم رعایت قوانین و مباحث نصب اصولی
 • نفوذ اب از درز ها و کناره های پنجره دوجداره
 • گیر کردن دستگیره ها در هنگام باز و بسته نمودن پنجره ها
 • شکستی یا خم در ناحیه لولای بازویی فریم لس
 • خرابی براق الات
 • خرابی و یا سست شدن لاستیک های بکار رفته در اطراف پنجره ها
باید خاطر نشان کنیم روند تولید پنجره دوجداره upvc بسیار پیچیده بوده و همواره کیفیت محصولات تولیدی تحت کنترل کارشناسان فنی زبده می باشد و طول عمر مفید این پنجره ها توسط شرکت های سازنده تضمین شده هستند.اما چه کنیم تا دیگر نیاز به تعمیرات پنجره دوجداره upvc نداشته باشیم و یا حداقل در فاصله های زمانی کوتاه به سراغ تیم خدماتی تعمیر و رگلاژ پنجره upvc برویم.این سوالی است که شاید ذهن خیلی از شما عزیزان را به خود مشغول کرده باشد ، موارد زیر نکات مهم و کاربردی برای تعمیر و نگهداری پنجره های یو پی وی سی توسط مصرف کنندگان می باشند.رعایت این نکات توصیه ای کارشناسان شرکت خدماتی صدرا می تواند نیاز شما را به خدمات تعمیر پنجره دوجداره یو پی وی سی کاهش دهد.
 • از باز کردن بیش ازحد اندازه پنجره های بازشو فریم لس پرهیز نماید و درصورت وقوع باد های شدید پنجره ها را به طور کامل ببنیدید تا از ورود اسیب به لولا های ان جلوگیری شود.
 • شستشوی منظم پنجره ها به خصوص قسمت های لاستیکی ان با پارچه مخصوص حاوی صابون مایع می تواند عمر و دوام ان را افزایش دهد.
 • در زمانی که تعمیرات ساختمانی انجام می دهید سطح پنجره دوجداره upvc را کاملا بپوشانید تا از بروز صدمه به پنجره جلوگیری شود.
 • اختصاص دوره های زمانی معین برای روغن کاری قطعات مکانیکی
 • در صورتی که دستگیره پنجره ها به مرور زمان شل شده باشند به ارامی ودقت بالا ان را در جای خود سفت نماید.
عمده ترین و رایج ترین مشکلی که متخصصان تیم خدماتی صدرا پس از حضور در محل برای تعمیر پنجره upvc با ان مواجه می شوند ، خرابی های ناشی از اقدامات و روش های اشتباه مشتریان برای رگلاژ پنجره upvc پیش از تماس با شرکت خدماتی صدرا می باشد. در برخی موارد نیز این اقدامات خسارات جبران ناپذیری را به بار می اورند که سبب افزایش هزینه وارده به مشتریان عزیز خواهد شد.بهتر است در زمان مشاهده اولین نشانه از خرابی پنجره دو جداره سریعا با یک تیم خدماتی متخصص و مجرب تماس گرفته و تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره upvc ساختمانتان را به انها بسپارید.متخصصین تعمیرات پنجره دوجداره upvc می توانند پنجره های شما را با رعایت قواعد و استاندارد های لازمه ، ان ها را به کیفیت و کارایی اولیه باز گردانند.
خدمات تعمیرات پنجره دوجداره upvc :
پنجره های دوجداره upvc بر خلاف پنجره های معمولی و اهنی دارای ساختمانی پیچیده و مهندسی شده هستند که هر کدام از بخش ها استاندارد های تولیدی خاص به خود را دارند.دامنه ی رگلاژ پنجره upvc بسیار گسترده بوده و کارشناس پس از حضور در محل به ارزیابی علت خرابی می پردازد تا خرابی در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت بر طرف نماید.خدمات تعمیر و رگلاژ پنجره upvc شامل موارد زیر می باشد:
 1. تعمیر و رگلاژ گیر و ایرادات پنجره دوجداره upvc در هنگام باز و بسته شدن
 2. تعمیر و تعویض دستگیره شکسته و یا از کار افتاده
 3. افزودن قابلیت باز شوندگی به پنجره دوجداره ثابت
 4. تعمیر و تعویض یراق الات معیوب و ناکارامد
 5. تعویض شیشه های شکسته پنجره دوجداره upvc
 6. رگلاژ پنجره دوجداره upvc که به سختی بسته و جفت می شوند
 7. درز بندی و عایق کاری اطراف پنجره upvc
 8. تبدیل پنجره های upvc تک حالته به دو حالته و بلعکس
 9. رفع صدای پنجره دوجداره upvc و افزایش
 10. تعویض نحوه ی بازشوندگی از چپ به راست یا از راست به چپ
 11. نظافت و شستشوی پنجره دوجداره upvc با مواد شوینده مخصوص و مرغوب
 12. تعمیرات پنجره upvc
مزایای تعمیر و رگلاژ پنجره upvc

 • عدم هدر رفت انرژی داخل ساختمان در فصل سرما و گرم (صرفه جویی در هزینه ها )
 • عملکرد صحیح یراق الات و پنجره upvc
 • بازگشت سطح کیفیت پنجره به حالت اولیه پس از رگلاژ پنجره دو جداره
 • جلوگیری از ورود گرد و غبار
 • عایق در برابر الودگی صوتی محیط های شهری و صنعتی
 
بالا