انتخاب مبلمان مناسب برای خانه جدید خود

monikarahimi

کاربر تازه وارد
تازه وارد
نقل مکان به خانه جدید می تواند هیجان انگیز و یک نقطه عطف بزرگ در زندگی شما باشد. بین دیوارهای خانه جدید خود خاطره هایی ایجاد می کنید که یک عمر ماندگار است. اما قبل از ایجاد این خاطرات - وقت آن است که خانه خود را ایجاد کنید! جعبه ها را به داخل منتقل کنید و وقت آن است که مبلمان مناسب خانه خود را انتخاب کنید تا بتوانید زندگی خود را شروع کنید! اما چگونه می توان مبلمان مناسب را انتخاب کرد؟ شما به مبلمان نیاز دارید که نه تنها نیاز شما را برآورده می کند ، بلکه خواسته ها و بودجه شما را نیز برآورده می کند. این 5 نکته به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید چگونه مبلمان مناسب خانه جدید خود را انتخاب کنید!


1. آنچه را که در حال حاضر دارید ارزیابی کنید و تصمیم بگیرید که چه چیزی را نگه دارید یا از آن خلاص شوید

بسیاری از ما چند مبلمان داریم که از طریق کالج ، آپارتمان های مشترک یا موروثیت های خانوادگی در کنار ما مانده است. به هر حال ممکن است - با ارزیابی صادقانه قطعاتی که در حال حاضر متعلق به شماست تصمیم بگیرید که آیا می خواهید آنها را نگه دارید یا از شر آنها خلاص شوید. بسیاری از قطعات را می توان دوباره رنگ آمیزی کرد ، دوباره اصلاح یا رنگ آمیزی کرد تا با زیبایی شناسی که شما انتخاب می کنید مطابقت داشته باشد. با این حال ، شناخت زمان و هزینه مربوط به انجام دوباره مبلمان بسیار مهم است. آیا برای شما ارزش دارد؟ آیا این با "ظاهری" که می خواهید بدست آورید همراه است؟ در غیر این صورت ، مبلمان مورد استفاده خود را بفروشید یا هدیه دهید. وقتی تصمیم گرفتید که با قطعات موجود چه کاری انجام دهید ، وقت آن است که برنامه ریزی کنید که چگونه مبلمان مناسب خانه جدید خود را انتخاب کنید!

2. در مورد بودجه خود تصمیم بگیرید

تعیین بودجه برای هزینه مبلمان بسیار مهم است. اگر در بعضی از قطعات بیش از حد هزینه کنید ممکن است تا زمان تمام شدن بودجه شما یک خانه نیمه خالی داشته باشید! مهم است که صادقانه به امور مالی خود نگاهی بیندازید و ببینید چه چیزهایی برای تهیه مبلمان در دسترس دارید. شاید ارزیابی قطعات اساسی برای سازگاری هر اتاق - اتاق نشیمن ، اتاق غذاخوری ، اتاق خواب و تکه های ذخیره سازی را انجام دهید. سپس ، نگاهی سریع به یک وب سایت مبلمان معروف بیندازید و قیمت این قطعات را با هم جمع کنید. ممکن است هزینه ای که شما در واقع خرج می کنید کمی متفاوت باشد - با این حال ، این چارچوب به شما امکان می دهد بودجه خود را در مسیر درست نگه دارید. همچنین ممکن است بخواهید به یاد داشته باشید که ممکن است بخواهید لوازم جانبی - میز و صندلی کناری ، هنر و دکور را خریداری کنید.

3. یک ظاهر زیبایی برای خانه خود تعیین کنید

اکنون لذت آغاز می شود! برخی از ایده پردازی ها و تحقیقات آنلاین درباره زیبایی ها یا طرح هایی را که کاملاً دوست دارید ، انجام دهید. وب سایت های معروف مانند Pinterest به شما امکان می دهند همزمان عکسهای زیادی را جستجو کنید و آنها را برای استفاده در تابلوهای ایده قرار دهید. دریابید که ممکن است بتوانید ظاهری را که دقیقاً دوست دارید دوباره ایجاد کنید یا نکنید ، با این وجود می توانید کاملاً نزدیک شوید! احتیاط خواهد بود که برای هر اتاقی که می خواهید مبلمان را انتخاب کنید یک صفحه ایده درست کنید. اگر یک اتاق خواب مستر و یک اتاق مهمانی دارید ، پس حتماً این دو را از هم جدا کنید تا بتوانید ایده های خود را محدود کنید. همچنین ، به قسمتهایی باز شوید که ممکن است دقیقاً از کتابهای شما نباشد اما ممکن است کارساز باشد - مخصوصاً با افزودن لوازم جانبی.

4. یک روز را برای خرید و داشتن یک لیست برنامه ریزی کنید

شما گزینه های زیادی برای انتخاب دارید و مهم این است که برای این سفر بزرگ خرید برنامه ریزی کرده و آماده باشید ، در غیر این صورت احتمالاً زیاد خسته خواهید شد و شاید آن را ترک کنید! لیستی از مواردی را که می خواهید خریداری کنید ، جدا شده در هر اتاق ، روی کاغذ بنویسید. یک ارزیابی کلی از هر اتاق انجام دهید و اندازه مبلمان متناسب را تعیین کنید. اگر یک اتاق خواب مستر کوچک دارید ، ممکن است بخواهید از خرید یک تختخواب کالیفرنیا انصراف دهید! علاوه بر این ، یک مبل مقطعی به دلیل محدودیت اندازه نمی تواند در هر اتاق نشیمن کار کند. با چیزهایی که کاملاً به آنها نیاز دارید شروع کنید. میزهای کناری و صندلی های تزئینی را می توان تا انتها رها کرد. حتی ممکن است بخواهید خرید خود را به صورت آنلاین شروع کنید. بهتر است برای خرید از یک تولیدی مبل سفارش دهید تا قیمت برای شما مناسب تر باشد. مبل و صندلی یکی از این تولیدی هاست که می توانید خرید کنید.

5. پارچه ها و مواد را با توجه به سبک زندگی خود انتخاب کنید

آخرین نکته این است که از مواد مبلمان انتخابی خود آگاهی داشته باشید. اگر شما یک خانواده دارای فرزند و شاید فرزندان بیشتری در راه هستید ، می خواهید پارچه هایی را انتخاب کنید که به راحتی قابل شستشو ، دوام و مقاومت در برابر زمان باشند. یک مبل سفید همراه با سگ و کودک نوپا دستورالعمل فاجعه است. با این حال ، مبل میکروفیبر گزینه بسیار خوبی است زیرا بسیار مقاوم و قابل شستشو هستند.

کمی وقت و برنامه ریزی قبلی می تواند معجزه هایی برای روند انتخاب مبلمان برای خانه جدید شما ایجاد کند. با این حال وقتی در آرامش در اتاق نشیمن زیبا و راحت خود آرامش می گیرید ، نتیجه آن ارزشمند خواهد بود!
 
بالا