انتخاب رشته کنکور انسانی 1401

مشاوران برتر

عضو سایت
تازه وارد
آن دسته از داوطلبانی که در کنکور انسانی شرکت نموده باشند و بر طبق کارنامه اعلام نتایج کنکور مجاز به انتخاب رشته شده باشند، لازم است دست به کار شوند و انتخاب رشته کنکور انسانی را با آزمون و خطا خودشان برعهده بگیرند و یا به بهترین مشاوران انتخاب رشته کنکور سراسری بسپارند و با خیالی آسوده وارد دانشگاه شوند!!!
داوطلبان شرکت کننده کنکور سراسری می توانند تمام فرآیند انتخاب رشته خود را به بهترین مشاوران کنکور سراسری انسانی واگذار کنند.
انتخاب رشته کنکور انسانی 1401
برای اینکه شما عزیزان بتوانید به کارنامه قبولی کنکور انسانی دست پیدا کنید، شاید ماه ها و یا حتی بعضا سال ها تلاش نموده باشید. بسیاری از متقاضیان ثبت نام کنکور سراسری به تهیه منابع کنکور انسانی، برنامه ریزی کنکور علوم انسانی، مشاوره کنکور و... پرداخته اند و هزینه های سنگین مالی و زمانی را پرداخت نموده اند و ممکن است با اشتباهی سهوی در مرحله انتخاب رشته، تمام زحمات خود را از بین ببرند.
همانطور که می دانید چیدمان انتخاب رشته نیاز به مهارت و تجربه دارد و به شدت توصیه می کنیم در صورتی که مهارت و تجربه کافی را ندارید، از افراد باتجربه راهنمایی دریافت کنید. علاقمندان می توانند مراحل انتخاب رشته خود را به برترین مشاوران کنکور بسپارند و با خیالی آسوده وارد هر یک از رشته های کنکور انسانی شوند. داوطلبان علاقمند به رزرو انتخاب رشته توسط تیم مشاوران برتر می توانند بر روی دکمه "رزرو مشاوره" بفشارند و اطلاعات بیشتری در تماس تلفنی از کارشناسان ما دریافت نمایند.
چنانچه بنا به هر دلیلی تصمیم گرفته باشید چیدمان انتخاب رشته را خودتان برعهده بگیرید، توصیه می کنیم قبل از انجام هر کاری به مطالعه دفترچه انتخاب رشته کنکور بپردازید تا از زمان انتخاب رشته کنکور و شرایط مورد نیاز مطلع گردید. پس از کسب اطلاع از دانشگاه ها و رشته های ارائه شده از دفترچه انتخاب رشته به مطالعه مقاله "رتبه قبولی کنکور" بپردازید و رتبه مکتسبه خود را با رتبه داوطلبانی که در سال های قبل پذیرفته شده اند، مورد بررسی قرار دهید.
پس از اتمام مراحل نامبرده به مطالعه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری بپردازید تا از چگونگی انتخاب رشته، مراحل ثبت انتخاب رشته، زمان انتخاب رشته، تمدید مهلت انتخاب رشته، سایت انتخاب رشته کنکور مطلع شوید. شایان ذکر است که مراحل نامبرده را به دقت و یکی پس از دیگری طی نمایید زیرا هرگونه اشتباه جزئی می تواند منجر به اشتباهات غیرقابل جبرانی گردد.منبع: انتخاب رشته کنکور علوم انسانی
 
بالا