اموزش زبان Python

JAMEZ

کاربر تازه وارد
تازه وارد
سلام
من میخوام زبان Python رو یادبگیرم به صورت کامل!درحدی که در هک هیچ مشکلی نداشته باشم از طرف این زبان!
حالا از شما دوستان میخوام یه منبع خیلی کامل رو بهم پیشنهاد بدین(فارسی هم باشه)
ممنون

programer

کاربر تازه وارد
پاسخ : اموزش زبان Python

دوست من بجای این که بفکر هک کردن یک چیزی باشی تا این زبان رو یاد بگیری، بفکر باش که این زبان رو یاد بگیری تا یک روزی برای خودت آدم مفیدی باشی...
این کار ها عاقبت نداره
از من گفتن بود
این کار هارو ول کن و بزار کار
زبان سی پلاس پلاس رو یاد بگیر ولی نه برای هک
در آخر هم بگم که راه ۱۰۰ ساله رو نمیتوان تو ۱ روز رفت
این همه زبان رو تو باید در ۷ سال یاد بگیری!
بدرود

JAMEZ

کاربر تازه وارد
تازه وارد

دوست عزیز من که نمیخوام این راه رو فوری طی کنم!من این زبان هارو میخوام یادبگیرم.
php
2.python
3.perl
4.c
5.c++
6.java
7.assembly
مهم نیست چقدر طول میکشه فقط نمیخوام پایم ضعیف باشه و از هرکدام که وارد شدم میخوام خوب یادبگیرم.
اگر مقاله یا چیزی سراغ دارید که باید برای شروع کار بلد باشم بهم معرفی بکنید.
ممنون

Paraziiit

کاربر تازه وارد
تازه وارد

با سلام خدمت شما دوست عزیز شما می تونید با کتاب از این پس پایتون با ترجمه و تالیف : سعید خالقی و علیرضا حق نیا استفاده بکنید که در سایت P30download موجوده و می تونید دانلود کنید .

فقط برای اطلاع خدمت شما دوست عزیزم خواستم بگم شما با یاد گیری زبان C می تونید با بیشتر زبان های توی لیست تون کار کنید .

موفق باشید .

deadmarshal

کاربر تازه وارد

اگر انگلیسیتون خوبه برید ویدیو های سایت لیندا foundation of programming رو نگاه کنید که پایه برنامه نویسی رو کلا میگه و یاد میده. ولی یکم حوصله میخواد چون جذاب نیست زیاد. ولی در آینده مفیده.

mojtaba01

کاربر تازه وارد
تازه وارد

سلام حالا حتما باید زباد ++c رویاد گرفت تا بتونی زبان های دیگرو یاد بگیری اگر کسی میتونه منو راهنمای که .....من دوس دارم زیان پایتون رو یاد بگیرم .البته نه برای هک کردن چون میدون با این افکار نمیشه برنامه نویشی جوب شد!!!!بازم میگم من زبان برنامه نویسی بخاط این میخوام یاد بگیرم که تا بتونم به کشورم خدمت کنم ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

deadmarshal

کاربر تازه وارد

شما برای یادگیری زبان پایتون لازم نیست c++ یا چیز دیگه ای یاد بگیرید. در حقیقت زبان پایتون برای شروع یکی از بهترین زبان هاست. حتی اگر تا به حال برنامه نویسی نکرده باشید. منم برنامه نویس نیستم و با پایتون شروع کردم و دارم یاد میگیرم ولی متاسفانه زیاد وقت ندارم و خیلی هم به خطا و اررور بر میخورم یکم سخته برام چون هیچی بلد نیستم هنوز !:22

alifadie

کاربر تازه وارد
تازه وارد
سلام دوست عزیز
برنامه نویسی پایتون در آینده نه چندان نزدیک جایگزین تمام زبان های برنامه نویسی میشه که گوگل اصلی ترین استفاده کننده این زبان هست سایت های زیادی در این زمینه هست ولی من سایت زیر پیشنهاد میکنم که مقالات آموزشی زیادی هم داره

https://matlabprozhe.com/1396/03/25/انجام-پروژه-های-پایتون-python/

بالا