انجمن برنامه نویس

اموزش زبان Python

شروع موضوع توسط JAMEZ ‏26/7/14 در انجمن برنامه نویسی پایتون (Python)

گنجینه های
برنامه نویسی
فیلم های آموزشی
زبان های برنامه نویسی
فیلم های آموزشی
پروژه محور C#
فیلم های آموزشی
برنامه نویسی اندروید
فیلم های آموزشی
طراحی سایت
فیلم های آموزشی
برنامه نویسی پایه
گنجینه برنامه نویسی C# آموزش برنامه نویسی C سیستم مدیریت بانک آموزش اندروید - مقدماتی آموزش زبان HTML اصول و مبانی برنامه نویسی
گنجینه آموزش ASP .Net آموزش برنامه نویسی C++‎ پیاده سازی مدیریت آتلیه آموزش اندروید - تکمیلی آموزش زبان CSS آموزش الگوریتم و فلوچارت
گنجینه برنامه نویسی PHP آموزش برنامه نویسی C# پیاده سازی سیستم هتلداری آموزش اندروید - پیشرفته آموزش زبان Java Script آموزش تبدیل فلوچارت به کد
گنجینه آموزش طراحی وب آموزش برنامه نویسی جاوا شبیه سازی دستگاه عابربانک آموزش ساخت لیست ایمیل آموزش زبان jQury برنامه نویسی اسمال بیسیک
گنجینه برنامه نویسی متلب آموزش برنامه نویسی PHP پیاده سازی مدیریت آموزشگاه آموزش ساخت گالری تصاویر آموزش زبان XML آموزش برنامه نویسی اسمبلی
گنجینه برنامه نویسی اندروید آموزش برنامه نویسی پایتون پیاده سازی سیستم صدور بلیت آموزش کنترل ربات با اندروید آموزش طراحی Responsive طراحی سایت ویژه کودکان
گنجینه برنامه نویسی VB .Net آموزش برنامه نویسی اندروید پیاده سازی سیستم نوبت دهی آموزش ارتباط با دیتابیس سرور ساخت سایت خبری کدنویسی سریع با Emmet
گنجینه زبان های برنامه نویسی آموزش برنامه نویسی زبان R سیستم حسابداری و انبارداری زبان بیسیک فور اندروید (B4A) ساخت سایت فروشگاه آموزش کار با پایگاه داده
  1. JAMEZ
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    0
    سلام
    من میخوام زبان Python رو یادبگیرم به صورت کامل!درحدی که در هک هیچ مشکلی نداشته باشم از طرف این زبان!
    حالا از شما دوستان میخوام یه منبع خیلی کامل رو بهم پیشنهاد بدین(فارسی هم باشه)
    ممنون

2. programer

امتیاز دستاورد:
    0
    پاسخ : اموزش زبان Python

دوست من بجای این که بفکر هک کردن یک چیزی باشی تا این زبان رو یاد بگیری، بفکر باش که این زبان رو یاد بگیری تا یک روزی برای خودت آدم مفیدی باشی...
    این کار ها عاقبت نداره
    از من گفتن بود
    این کار هارو ول کن و بزار کار
    زبان سی پلاس پلاس رو یاد بگیر ولی نه برای هک
    در آخر هم بگم که راه ۱۰۰ ساله رو نمیتوان تو ۱ روز رفت
    این همه زبان رو تو باید در ۷ سال یاد بگیری!
    بدرود

3. JAMEZ
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    0

دوست عزیز من که نمیخوام این راه رو فوری طی کنم!من این زبان هارو میخوام یادبگیرم.
    php
    2.python
    3.perl
    4.c
    5.c++
    6.java
    7.assembly
    مهم نیست چقدر طول میکشه فقط نمیخوام پایم ضعیف باشه و از هرکدام که وارد شدم میخوام خوب یادبگیرم.
    اگر مقاله یا چیزی سراغ دارید که باید برای شروع کار بلد باشم بهم معرفی بکنید.
    ممنون

4. Paraziiit
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    0

با سلام خدمت شما دوست عزیز شما می تونید با کتاب از این پس پایتون با ترجمه و تالیف : سعید خالقی و علیرضا حق نیا استفاده بکنید که در سایت P30download موجوده و می تونید دانلود کنید .

فقط برای اطلاع خدمت شما دوست عزیزم خواستم بگم شما با یاد گیری زبان C می تونید با بیشتر زبان های توی لیست تون کار کنید .

موفق باشید .

JAMEZ از این پست تشکر کرده است.
  5. deadmarshal

امتیاز دستاورد:
    7

اگر انگلیسیتون خوبه برید ویدیو های سایت لیندا foundation of programming رو نگاه کنید که پایه برنامه نویسی رو کلا میگه و یاد میده. ولی یکم حوصله میخواد چون جذاب نیست زیاد. ولی در آینده مفیده.

6. mojtaba01
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    0

سلام حالا حتما باید زباد ++c رویاد گرفت تا بتونی زبان های دیگرو یاد بگیری اگر کسی میتونه منو راهنمای که .....من دوس دارم زیان پایتون رو یاد بگیرم .البته نه برای هک کردن چون میدون با این افکار نمیشه برنامه نویشی جوب شد!!!!بازم میگم من زبان برنامه نویسی بخاط این میخوام یاد بگیرم که تا بتونم به کشورم خدمت کنم ........اینم شمارم >>>>>>09396770723

deadmarshal از این پست تشکر کرده است.
  7. deadmarshal

امتیاز دستاورد:
    7

شما برای یادگیری زبان پایتون لازم نیست c++ یا چیز دیگه ای یاد بگیرید. در حقیقت زبان پایتون برای شروع یکی از بهترین زبان هاست. حتی اگر تا به حال برنامه نویسی نکرده باشید. منم برنامه نویس نیستم و با پایتون شروع کردم و دارم یاد میگیرم ولی متاسفانه زیاد وقت ندارم و خیلی هم به خطا و اررور بر میخورم یکم سخته برام چون هیچی بلد نیستم هنوز !:22

8. arin1365
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    0
    ماشالله!!! شکم سیریه مگه! تو یکیشو یاد بگیر!

تور کیش