افزایش بازدید سایت در گوگل

bboomm6

کاربر تازه وارد
تازه وارد
امروزه گوگل نه تنها یک مرجع جستجو، بلکه ناظر سختگیری است که با وسواس زیادی، رتبه سایت ها و کسب و کارهای اینترنتی را مشخص می کند. سئو و بهینه سازی سایت، در گرفتن بهترین رتبه از گوگل خلاصه می شود. سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، شگردهایی است که بسیاری از صاحبان سایت ها و وبلاگ نویس‌ها با آن آشنایی ندارند، به همین دلیل از طریق کمپین های بازاریابی یا شرکت های تخصصی فعال در این حوزه، به دنبال افزایش بازدید سایت خود هستند.

چرا افزایش بازدید سایت در گوگل اهمیت دارد؟
اهمیت درک این موضوع به داشتن شناخت کافی از موتور جستجوگر گوگل وابسته است. گوگل تنها یکی از موتورهای جستجوگر در اینترنت است که به جستجوی اطلاعات می‌پردازد؛ اما در عین حال، غول موتورهای جستجو نیز است. گوگل، بینگ و یاهو معتبرترین سیستم های جستجو را دارند و گوگل برای آنکه بهترین و معتبرترین محتوا را در اختیار کاربران قرار دهد، الگوریتم های متعددی برای ارزیابی سایت ها طراحی کرده است. بات های گوگل مانند اسپایدر، مرغ مگس خوار، پنگوئن و... هر کدام وظیفه انجام بخشی از این ارزیابی سایت را دارند تا گوگل به طور جامع‌تر و دقیق تر قادر به رتبه دهی به سایت ها باشد.
۴ روش تضمینی برای افزایش بازدید سایت در کوتاه ترین زمان ممکن
مراقب باشید زمانی که در حال کار کردن روی سئو سایت هستید، به دنبال نتیجه گیری فوری و آنی نباشید؛ زیرا فعالیت های مانند سئو، زمان‌بر است؛ اما می‌توانید با چند روش خیلی ساده، به افزایش بازدید سایت در گوگل کمک کنید.

1. افزایش بازدید ویدئو :
بسیاری از بازاریابان محتوا، از ویدئوها با محتوای تبلیغاتی استفاده می‌کنند تا محصول و برند را تبلیغ کنند. گاهی هدف از انتشار ویدئوها ایجاد آگاهی از برند (Brand Awareness) است و گاه هدف هدایت کاربر به سایت و ثبت سفارش یا خرید محصول. بهتر است ویدئو خود را در سایت هایی مانند یوتیوب، آپارات، تماشا و... آپلود کنید تا از طریق موتورهای جستجوگر قابل دسترسی باشد. تولید ویدئو با هر هدفی که باشد، می‌تواند به افزایش بازدید سایت در گوگل کمک کند؛ زیرا با برانگیختن کنجکاوی مخاطب، او را به بازدید از صفحات سایت خود می‌کشاند.

2. ایجاد حساب کاربری در شبکه های اجتماعی :
شبکه های اجتماعی پرمخاطب ترین رسانه های اجتماعی هستند. با باز کردن پروفایل در اینستاگرام، تلگرام، توییتر، لینکدین، جی پلاس و... می‌توانید اطلاعات لازم درباره کسب و کار خود را به مخاطب بدهید و از آن ها دعوت کنید تا وارد سایت شما بشوند و از دیگر مزایا بهره‌مند گردند. افزایش بازدید سایت از طریق تلگرام، با بازاریابی محتوا می‌تواند در مدت زمانی کوتاه، رضایت شما را جلب می کند.

ادامه مطلب :
https://www.web24.ir/tag/26/افزایش-بازید-سایت.aspx

در نظر داشته باشید که اجرای کمپین‌های بازاریابی محتوا، علاوه بر دانش، به تجربه نیاز دارد. مشاوران وب۲۴ می‌توانند به شما در ایده پردازی، تولید محتوا، بهینه سازی سایت، افزایش بازدید سایت و... کمک کنند تا در کوتاه ترین زمان، به تارگت خود برسید. با کارشناسان وب24 تماس بگیرید.
 
بالا