انجمن برنامه نویس

مقاله : افزایش امنیت طراحی سایت

شروع موضوع توسط npcowebdesign ‏16/9/18 در انجمن مقالات برنامه نویسی

گنجینه های
برنامه نویسی
فیلم های آموزشی
زبان های برنامه نویسی
فیلم های آموزشی
پروژه محور C#
فیلم های آموزشی
برنامه نویسی اندروید
فیلم های آموزشی
طراحی سایت
فیلم های آموزشی
برنامه نویسی پایه
گنجینه برنامه نویسی C# آموزش برنامه نویسی C سیستم مدیریت بانک آموزش اندروید - مقدماتی آموزش زبان HTML اصول و مبانی برنامه نویسی
گنجینه آموزش ASP .Net آموزش برنامه نویسی C++‎ پیاده سازی مدیریت آتلیه آموزش اندروید - تکمیلی آموزش زبان CSS آموزش الگوریتم و فلوچارت
گنجینه برنامه نویسی PHP آموزش برنامه نویسی C# پیاده سازی سیستم هتلداری آموزش اندروید - پیشرفته آموزش زبان Java Script آموزش تبدیل فلوچارت به کد
گنجینه آموزش طراحی وب آموزش برنامه نویسی جاوا شبیه سازی دستگاه عابربانک آموزش ساخت لیست ایمیل آموزش زبان jQury برنامه نویسی اسمال بیسیک
گنجینه برنامه نویسی متلب آموزش برنامه نویسی PHP پیاده سازی مدیریت آموزشگاه آموزش ساخت گالری تصاویر آموزش زبان XML آموزش برنامه نویسی اسمبلی
گنجینه برنامه نویسی اندروید آموزش برنامه نویسی پایتون پیاده سازی سیستم صدور بلیت آموزش کنترل ربات با اندروید آموزش طراحی Responsive طراحی سایت ویژه کودکان
گنجینه برنامه نویسی VB .Net آموزش برنامه نویسی اندروید پیاده سازی سیستم نوبت دهی آموزش ارتباط با دیتابیس سرور ساخت سایت خبری کدنویسی سریع با Emmet
گنجینه زبان های برنامه نویسی آموزش برنامه نویسی زبان R سیستم حسابداری و انبارداری زبان بیسیک فور اندروید (B4A) ساخت سایت فروشگاه آموزش کار با پایگاه داده
  1. npcowebdesign
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    5
    افزایش امنیت طراحی سایت
    هک شدن طراحی سایت بسیار دردناک است. خوشبختانه، من حرفی برای گفتن نداشتن و یا تکه تکه شدن با یک طراحی سایت ندارم. من در مورد انواع هکرهای تند و زننده صحبت می کنم، به طراحی سایت های ما می رسیم و گاهی اوقات چیزهای احمقانه اما اغلب تند و زننده انجام می دهیم. به عنوان توسعه دهندگان طراحی سایت، ما همیشه سعی می کنیم شانس گرفتن هک با ایجاد برنامه های امنیتی را به حداقل برسانیم. اما حتی انجام بهترین کارها، شکاف را به وجود می آورد، زیرا جایی که آسیب پذیر است، می تواند مورد سوء استفاده قرار گیرد. شما هرگز قادر به ساخت یک طراحی سایت نیستید، اما تجربه بیشتر شما آسیب پذیر ترین طراحی سایت شما خواهد بود. امنیت نرم افزار مانند پیشرفت بیماری است. این یک جنگ بی پایان است برای ایجاد سیستم های امن تر تنها برای آسیب پذیری های جدید که توسط هکرها در طراحی سایت مورد استفاده قرار می گیرد و مورد سوء استفاده قرار می گیرد.
    بنابراین یک روز متوجه شدم که طراحی سایت ما پایین آمده است. در ابتدا واقعا عجیب بود، زیرا وقتی سرور طراحی سایت را راه اندازی مجدد کردم، همه چیز چند دقیقه طول میکشد، سپس به تدریج طراحی سایت کندتر میشود تا زمانی که کاملا غیرقابل استفاده شود. در آن لحظه متوجه شدم که من با یک حمله DDoS برخورد کردم. به عنوان یک توسعه دهنده طراحی سایت، هیچ چیز برای کمک به من انجام نشد. در هر حادثه هک دیگر، من قبل از اینکه خودم را با تمیز کردن فایل ها، بازگرداندن پایگاه داده طراحی سایت، تغییر گذرواژه ها و یا چیزی، تجربه کردم، تجربه کرده ام. اما این بار هیچ چیز نتوانست انجام دهد.

سرویس DDoS Verisign در امنیت طراحی سایت
    خدمات پیشرفته ای نیز وجود دارد که در آن آنها ترافیک طراحی سایت خود را به طور دائم نظارت می کنند و در اسرع وقت آن ها را شناسایی می کنند که باعث کاهش سرویس DDoS می شوند. DDOS یکی از چند حمله است که در آن هیچ چیز دیگری وجود ندارد که شما می توانید به عنوان یک توسعه دهنده طراحی سایت برای جلوگیری از آن انجام دهید. حتی اگر سیستم ایمن ترین در جهان بدون آسیب پذیری داشته باشید، هنوز مستعد DDoS هستید. شما فقط می توانید DDoS را با استفاده از خدمات گران قیمت مانند آنچه که در بالا توضیح داده شده است، کاهش دهید.خبر خوب این است که حمله DDoS را اجرا می کند، کار ارزان یا آسان نیست و معمولا انگیزه قوی در پشت آن وجود دارد. این انگیزه می تواند از تقاضا برای جبران خسارت به یک کارمند سابق مهاجم انتقام بگیرد، به رقیب که مایلند طراحی سایت خود را از طریق فعالیت های غیر اخلاقی و غیرقانونی کاهش دهند. بعضی از متخصصان امنیتی قانونی وجود دارند که شما می توانید برای پیدا کردن کسی که این حمله را انجام می دادید، سفارش دهید. اما آنها ارزان نیستند، می توانند مدت زیادی طول بکشد، و همیشه هم قطعی نیستند، به خصوص اگر مهاجم به خوبی خود را پوشش دهد. امنیت نرم افزار یک جنگ مهارت بین هکر و برنامه نویس است. نوشتن کد امن مانند بازی یک بازی برج دفاعی است. شما یک قلعه با دفاع شگفت انگیز برای پیش بینی آنچه هکرها می توانند برای نفوذ و مسدود کردن راه خود را حتی قبل از آنها را امتحان کنید. بسیار رضایت بخش است بدانید که حتی قبل از اینکه آنها سعی کنید، هکرهای آینده بالقوه ماهر را نیز داشته باشند.

طراحی سایت،طراحی سایت،طراحی سایت،طراحی سایت،طراحی وب سایت،طراحی وب سایت

طراحی سایت تهران طراحی سایت طراحی سایت تهرانطراحی سایتشرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران

طراحی سایت تهرانشرکت طراحی سایتشرکت طراحی سایت
    seo expert australia

seo expert

شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران، شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران ، طراحی سایت تهران ، شرکت طراحی سایت تهران ،شرکت طراحی سایت تهران