اشتباهات بزرگ گوگل مپ

mobina26

کاربر تازه وارد
تازه وارد
همگی ما تجربه‌هایی از اشتباهات گوگل مپ داریم. ممکن است به یک راه ناآشنا راهنمایی شوید یا به مسیر پر ترافیک‌تری برسید یا اینکه به مکانی غیر از جایی که می‌خواستید برسید. این گونه اتفاقات در استفاده از تکنولوژی عجیب نیست. اما وقتی در مقیاس بین‌المللی به آن نگاه کنیم رسیدن به یک مقصد اشتباه در نتیجه‌ی استفاده از گوگل مپ چیز دیگری است. درست است، گوگل مپ به قدری در پایداری دنیا تأثیرگذار است که یک اشتباه آن ممکن است اختلاف بین‌المللی ایجاد کند. اگر مشتاق هستید بیشتر در این مورد بدانید در این مقاله با ما همراه باشید چون قصد داریم ۲۵ اشتباه بزرگ گوگل مپ را بیان کنیم.
برای حدود ۵ سال، گوگل مپ کسانی که عبارت «کوه راشمور» را جستجو می‌کردند به مقصد دیگری راهنمایی می‌کرد. به جایی به نام «کوه طوفانی » (Storm Mountain Center) که حدود ۴۰ کیلومتر از کوه راشمور فاصله داشت. از آنجا که این مشکل جدی شده بود، مسئولین مجبور شدند تابلوی راهنمایی در نزدیکی کوه طوفان قرار دهند تا مسافران را از اشتباه بودن راه آگاه سازند.
وقتی مردم عبارت Round Valley State Park را در گوگل مپ وارد می‌کردند به خانه‌ای در ایالت نیوجرسی هدایت می‌شدند. اوایل وقتی این اتفاق می‌افتاد مسافران از ساکنین در مورد پارک سوال می‌کردند و متوجه می‌شدند که در املاک شخصی حضور دارند و به آن‌ها گفته می‌شد که محل صحیح پارک کجاست؛ اما به مرور زمان تعداد مسافران بیشر و بیشتر شد و هر روز و هر ساعت از ساکنین در مورد محل قرار گیری پارک سوال می‌شد. حتی برخی مسافران بسیار ناراحت و عصبانی بودند.
مسیر اشتباه
ین اشتباه گوگل مپ بیشتر اشتباه انسانی است تا اشتباه تکنولوژیک؛ اما زمانی، یک توریست آمریکایی در ایسلند، ۶ ساعت در این مسیر رانندگی کرد تا به مقصدی متفاوت از آنچه انتظار داشت رسید. دلیل اشتباهش این بود که بخشی از آدرس را اشتباه خوانده بود.
 
بالا