آموزش طراحی و ساخت وب سایت توسط Webydo

anamzd2ab

کاربر تازه وارد
تازه وارد
طراحی سایت بسیار جالب و راحت خواهد شد در صورتی که کد نویسی html و css انجام ندهیم. در صورتی که قصد ساخت سایت را دارید و نمی خواهید کد نویسی html و css یا بگیرید، شما آیتم های فراوانی برای انتخاب دارید. شما می توانید وب سایت خود را توسط وردپرس و یا جوملا راه اندازی نمایید و یا همچنین می توانید از ابزارهای ساخت سایت آنلاین استفاده نمایید.

Webydo.com یک سرویس آنلاین می باشد که به شما امکان ساخت وب سایت های html را می دهد. سرویس های بسیاری با مانند این سرویس برای ایجاد وب سایت شخصی وجود دارند اما این سرویس به شما قابلیت ساخت وب سایت برای مشتری شما را می دهد.سایت Webydo توسط نرم افزار Webydo ایجاد گردیده که به شما آزادی عمل در طراحی را می دهد. این نرم افزار ابزارهای رایگان و غیر رایگانی دارد که به شما امکان راه اندازی سایت را می دهد. به عنوان نمونه به شما امکان ثبت دامنه را می دهد اما هزینه آن را دریافت می نماید.

امکان راه اندازی سایت فروشگاهی نیز توسط Webydo وجود دارد. همچنین می توانید یک بلاگ را میزبانی نمایید، به عنوان مثال یک بلاگ وردپرس، توسط ساخت یک ساب دامنه بر روی سایت. Webydo همچنین جهت وب سایت از سرویس های هاستینگ با قابلیت CDN استفاده می نماید، بنابراین مطمئن خواهید بود سایت شما با بالاترین سرعت ممکن لود می گردد. می توانید از قالب وب سایت خالی آغاز نمایید و یا قالب مورد نظر خود را انتخاب نموده و آن را ویرایش نمایید. شما همچنین می توانید متون و تصاویر خود را به سایت اضافه نمایید و رنگ بندی را مطابق با نظر خود تغییر دهید. همچنین قابلیت ایجاد فرم و قرار دادن ویدئو و گالری تصاویر را در سایت خواهید داشت. این سایت به شما امکان انجام این موارد را با قابلیت دراگ و دراپ می دهد. بنابراین نیاز به یادگیری کد نویسی نخواهید داشت. همچنین احتیاجی به استخدام طراحی سایت نخواهد بود.

توسط Webydo بر هر پیکسل از سایت خود نظارت خواهید داشت و دقیقا همان چیزی را که قصد دارید می توانید ایجاد نمایید.می توانید سایت را برای مشتری خود ایجاد نموده و از این طریق کسب در آمد نمایید و برای کمک به Webydo می توانید پروژه خود را به اشتراک بگذارید. به اشتراک گذاری پروژه انجام شده به سایر کاربران این امکان را می دهد که از پروژه طراحی شده شما برای طراحی سایت خود استفاده نمایند. این نرم افزار به قدرت و توانایی های وردپرس و جوملا نیست اما این یک سایت طراحی وب سایت می باشد که به شما امکان ایجاد ساده سایت را می دهد. این سایت همچنین به شما امکان ایجاد برند خود را می دهد که می توانی کنترل پانل این سایت را با برند خود ارائه نمایید. هدف Webydo ایجاد امکان طراحی پیکسلی سایت بدون نیاز به دانستن کد نویسی می باشد. این نرم افزار ابزار رایگانی است ولی پلن های غیر رایگانی نیز دارد که برای گرفتن 75% تخفیف می توانید از کد ProDesignerWDD278 استفاده نمایید.

منبع :ساخت وب سایت توسط Webydo - طراحی سایت دارکوب
 
بالا