آشنایی با طراحی سایت های تک صفحه ای

sitecode

عضو سایت
تازه وارد
آشنایی با طراحی سایت های تک صفحه ای

آشنایی با طراحی سایت های تک صفحه ایآشنایی با طراحی سایت های تک صفحه ای : وب سایت هایی تک صفحه ای در لیست وب سایت های مورد علاقه ی شمار بالایی از کاربران فضای مجازی قرار دارد . در گذشته طراحی سایت های تک صفحه ای به وب سایت های کسل کننده و کم هزینه معروف بودند اما امروزه به یکی از محبوب ترین روش های طراحی وب سایت مبدل شده اند . این نوع از وب سایت ها به طور کامل از لحاظ ظاهری با دیگر طراحی سایت ها متفاوت می باشند . وب سایت هایی که جزء این نوع ازطراحی وب سایتقرار می گیرند بخش های درهم آمیخته شده ی وب سایت در زمانطراحی سایترا از یکدیگر جدا نموده و به ساده ترین و بهترین شکل درر اختیار کاربران فضای مجازی قرار می دهند . مانند دیگرطراحی سایتها ، این نوع از طراحی وب سایت نیز دارای مزیت ها و معایب خود می باشد اما کاربران به این وب سایت ها علاقه خاصی نشان می دهند .طراحی سایت و سهولت در مسیر یابی :


در وب سایت هایی که به شکل تک صفحه ای طراحی می شوند مسیر یابی بسیار آسان می باشد . در واقع در این دسته از وب سایت ها کاربران فضای مجازی سردرگم نخواهند شد و به تمامی اطلاعات وب سایت به راحتی دسترسی خواهند داشت .2 ویژگی مهمطراحی وب سایتتک صفحه ای :


1. صفحات سایت به صورت ساده و کاربردی طراحی شده اند . این امر موجب انتقال بهتر و سریع تر پیام اصلی وب سایت به کاربران خواهد شد .

2. از آن جایی که وب سایت های تک صفحه ای به صورت ریسپانسیو می باشند در تمامی دستگاه ها قابل مشاهده می باشند .

کاراکتر های حائذ اهمیت در طراحی سایت به این سبک ، رنگ بندی وب سایت و میزان وضوح تصاویر به کار رفته در وب سایت می باشد . لازم به ذکر است بدانید وب سایت های تک صفحه ای به طور کامل به صورت پیمایشی عمل می نمایند ، گاهی اوقات قسمت های زیاد هم چون دریایی از محتوا خواهند بود که باعث می شود مخاطب نداند دقیقا در کجا قرار دارد و به کدام سمت می بایست پیش برود .


2 نکته جالب در طراحی سایت املاک
2 نکته جالب در طراحی سایت املاک


طراحی سایت

2 نکته جالب در طراحی سایت املاک : اگر می خواهید در زمینه ی املاک در فضای مجازی به فعالیت بپردازید بهتر است برای شروع اقدام به راه اندازی و طراحی سایت نمایید . در مقاله ی امروز 3 مورد از نکاتی که امروزه در دنیای طراحی سایت بسیار مورد بحث و گفت و گو می باشد را برای شما در نظر گرفته ایم بر همین اساس با ما همراه باشید .

تصاویر تمام صفحه در طراحی سایت :

یکی از مباحثی که امروزه در دنیای طراحی سایت املاک بسیار داغ می باشد مبحث استفاده از ویدئو ها و تصاویر به صورت تمام صفحه در وب سایت می باشد . در واقع وجود یک تصویر یا ویدئو به صورت تمام صفحه به همراه یک جمله ی کوتاه ، مرتبط و تاثیر گذار می تواند تجربه ی بسیار خوبی را برای بازدیدکنندگان وب سایت املاک شما رقم بزند . کاربران با مشاهده ویدئو های با کیفیت از کسب و کارتان در مورد نام تجاری کسب و کار تان به نحو دیگری فکر خواهند کرد . علاوه بر موارد ذکر شده می توانید با تغییر فصل ها ویدئو های وب سایت تان را نیز تغییر دهید تا حس تازگی به کاربران بدهید .

طراحی سایت

طراحی سایت به صورت مسطح :

یکی دیگر از مباحث بسیار مهم در حوزه ی طراحی وب ، طراحی سایت به صورت مسطح می باشد و در این نوع از طراحی تسلط طراح وب سایت بر روی عکس ها و مطالب وب سایت می باشد . منظور ما از مطالب ، متن هایی می باشد که در متقاعد سازی کاربران نقش به سزایی را ایفا می کنند . این نوع از طراحی سایت بسیار ساده و در عین حال به روز می باشد و فقط بخش های مهم را در خود جای داده است ، بدون هیچ گونه توضیحات اضافی . ترکیب رنگی به کار رفته در طراحی های مسطح بسیار ساده می باشد هم چنین فونت های سایت نازک هستند . آیکون هایی نیز که به صورت فلت می باشند نیز از محبوبیت خاصی برخوردار می باشند و شرکت های بزرگی همچون اپل و مایکروسافت از این آیکون ها استفاده می نمایند .
 
بالا